گودرزی: ستون فقرات اشتغال جامعه پشتیبانی از كالای ایرانی است

گودرزی: ستون فقرات اشتغال جامعه پشتیبانی از كالای ایرانی است به گزارش نت واش نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: تسهیلات، ناصحیح توزیع می گردد.


به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، عباس گودرزی در جمع خبرنگاران به مبحث بیكاری جوانان اشاره نمود و اضافه كرد: مجموعه ای از علل دست به دست هم می دهند تا فضای اشتغال در كشور تقویت شود.
وی با اشاره به اینكه اشتغال موضوعی فرابخشی است، افزود: تولید اشتغال وظیفه دستگاه خاصی نیست و در این رابطه همگی باید با هم تلاش كنند.
گودرزی بیان كرد: برخی از كارخانه ها با نصف ظرفیت فعالیت دارند و باید این مورد صدمه شناسی شود.
نماینده مردم بروجرد و اشترینان با اشاره به اینكه بعضی حمایت ها نابجا بوده و یا سیاست گذاری ها غلط هستند، اظهار داشت: كارگاه های كوچك می توانند اشتغال پایدار تولید كنند و باید مورد حمایت بیشتری قرار گیرند.
وی افزود: متأسفانه تسهیلات ناصحیح توزیع می گردد و دیده شده كه فرد وامی كه دریافت می كند را سرمایه گذاری نكرده و در جایی دیگر هزینه می كند.
گودرزی خاطرنشان كرد: همینطور مشاهده می گردد تسهیلاتی كه به جوانان می دهند صرف خرید لوازم خانگی می گردد كه در اینجا جوان ضمن بیكار بودن بدهكار هم می گردد.
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ستون فقرات اشتغال جامعه پشتیبانی از كالای ایرانی است. دیده می گردد چند بیكار در یك خانه هستند و همزمان از كالاهای ساخت خارج استفاده می نمایند.
1397/10/08
14:27:40
5.0 / 5
4464
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است