تقدیر از طرح های برتر حوزه نساجی در دانشگاه امیركبیر

تقدیر از طرح های برتر حوزه نساجی در دانشگاه امیركبیر نت واش: طرح های برتر حوزه نساجی دانشگاه صنعتی امیركبیر معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.


به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، دكتر سید حسین امیرشاهی، رئیس اولین جشنواره فناوری در صنعت نساجی كه در دانشگاه صنعتی امیركبیر برگزار شد، اظهار داشت: این جشنواره برای نخستین بار برگزار می گردد كه طبق زمان بندی ها پیش رفته است.
وی اضافه كرد: ۳۳ طرح به این جشنواره ارسال شد كه پس از داوری ۱۰ طرح انتخاب شدند و باردیگر مورد بررسی قرار گرفتند.
امیرشاهی اشاره كرد: طرح ها از دانشگاه های سراسر كشور، شركت های دانش بنیان و صنعتی بودند.
وی با اشاره به اینكه معیار انتخاب طرح ها كسب و كار است، اشاره كرد: هدف از برگزاری چنین جشنواره ای احداث انگیزه در جوانان است.
به گفته وی، همه ۱۰ طرحی كه انتخاب شدند، بی نظیر بودند و به همه آنها جایزه تعلق می گیرد.
ضرورت استفاده از پتانسیل دانشجویی برای حل مشكلات صنعت
دكتر اكبر خدامی، رئیس انجمن نساجی ایران باز در اولین جشنواره فناوری در صنعت نساجی اظهار نمود: یكی از قسمت های این جشنواره نمایش ایده خلاقانه بود.
وی با اشاره به اینكه بنا داریم ایده های دانشگاهی بعنوان ایده های نوآورانه مطرح شود، اظهار نمود: از طرفی یك هماهنگی با دفتر نساجی وزارت صنعت، معدن و تجارت شده كه واحدهای تحقیق و توسعه در یك مركز تولیدی حضور یابند تا در یك محیط و در كنار هم بتوانند با هم تعامل و همكاری داشته باشند.
وی افزود: این ها می توانند در یك محیط تعامل داشته باشند تا از پتانسیل دانشگاهی به خوبی استفاده گردد.
خدامی اظهار داشت: با عنایت به اینكه وضعیت امسال خیلی خاص بود، لازم می دانیم كه از ظرفیت كارآموزان و دانشجویان بهره ببریم.
رئیس انجمن نساجی ایران اضافه كرد: بدین واسطه مشكلات صنعت بر طرف میگردد و می تواند با استانداردهای اروپایی برابری كند.
خدامی اظهار داشت: این یك سرمایه گذاری است و هزینه به شمار نمی رود.
رئیس انجمن مهندسی نساجی ایران با اشاره به اینكه آگاهی این نسل خیلی بالاست، اظهار داشت: ما باید به این افراد انگیزه بدهیم و از ظرفیت و پتانسیل آنها در صنعت نساجی بهره ببریم؛ افراد با تجربه باید راهنمای آنها باشند و مسیر را به آنها نشان دهند.
وی اضافه كرد: بدین واسطه موتور متحرك روشن میگردد تا كشور به پیشرفت برسد.
رئیس انجمن نساجی ایران اظهار داشت: انجمن علوم و فناوری نساجی با هدف گسترش و پیشبرد علمی صنایع نساجی و توسعه كیفی نیروهای متخصص و بهبود بخشیدن به امور آموزشی و پژوهشی در زمینه های فناوری و فرایند نساجی افتتاح شد.
خدامی اشاره كرد: این چنین جشنواره هایی برای تعامل صنعت و دانشگاه هستند تا با پشتیبانی از طرح های كاربردی و احداث فرصت به متقاضیان با سرمایه گذاران ارتباط بگیرند.
1397/09/26
15:30:11
5.0 / 5
4347
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است