ارز مسافرتی ارزان گردید

ارز مسافرتی ارزان گردید به گزارش نت واش یورو مسافرتی امروز در بانك ها حدود ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان عرضه می گردد كه نسبت به آخرین روز هفته گذشته حدود ۷۰۰ تومان كاهش قیمت داشته است.به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، شعب ارزی بانك ها در صورت تكمیل بودن مدارك مسافران، تا ۵۰۰ یورو برای سفر به كشورهای همسایه و مشترك المنافع و تا سقف ۱۰۰۰ یورو به سایر كشورها عرضه می كنند كه نرخ آن در شعب ارزی بانك ها ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان است. این نرخ امروز نسبت به چهارشنبه هفته گذشته حدود ۷۰۰ تومان كاهش داشته است.

نرخ خرید دلار در بانك ها كاهش یافت

همچنین تا ساعت ۱۳ امروز (۱۱ آذر)، نرخ خرید دلار با كاهش نسبت به روز گذشته در شعب ارزی بانك ها ۱۱ هزار و ۱۴۸ تومان است. از جانب دیگر، نرخ خرید یورو در شعب ارزی بانك ها هم نسبت به چهارشنبه هفته گذشته كاهش قیمت داشته و بانك ها امروز هر یورو را ۱۲ هزار و ۶۲۱ تومان خریداری می كنند.

نرخ خرید هر پوند انگلیس هم در بانك ها ۱۴ هزار و ۲۳۵ تومان اعلام شده است. چهارشنبه هفته گذشته نرخ خرید دلار در بانك ها ۱۱ هزار و ۷۷۳ تومان و یورو ۱۳ هزار و ۲۹۶ تومان بوده است.

نرخ خرید ارز در بانك ها، از زمان اعلام تا هفته گذشته عموما رو به افزایش بوده است؛ به صورتی كه نرخ خرید دلار در شعب ارزی بانك ها در ابتدا از ۹۵۰۰ تومان شروع شد و به بیشتر از ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان هم رسید، اما از حدود سه هفته پیش بانك ها نرخ خرید دلار را كاهش دادند و در هفته گذشته بار دیگر نرخ خرید دلار در بانك ها افزایش محسوسی داشت؛ تا جایی كه نرخ خرید دلار در بانك ها در روز چهارشنبه ۷ آذر از بازار آزاد بیشتر شد.

بر اساس اعلام صرافی ها، نرخ فروش لیر امروز در بازار غیر رسمی ۲۴۰۰ تومان، نرخ فروش درهم ۳۵۵۰ تومان و نرخ فروش پوند هم ۱۶ هزار و ۵۰۰ تومان است.
1397/09/11
16:04:15
5.0 / 5
4674
تگهای خبر: بازار , فروش
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است