برگزاری نمایشگاه فن بازار تجهیزات پزشكی

برگزاری نمایشگاه فن بازار تجهیزات پزشكی به گزارش نت واش مدیركل امور اقتصادی دانش بنیان و سرمایه گذاری دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری نمایشگاه فن بازار تجهیزات پزشكی در ماه جاری آگاهی داد.


به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، دكتر پیام نجفی با اشاره به اینكه نمایشگاه فن بازار تجهیزات پزشكی از تاریخ ۱۷ تا ۱۹ آذرماه در محل دائمی نمایشگاه های دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود، اظهار داشت: در این نمایشگاه صاحبان ایده و محصول و سرمایه گذاران دارای غرفه هایی مجزا خواهند بود.
وی با اشاره به اینكه محصولات بسیار زیادی در دانشگاه آزاد اسلامی وجود دارد كه باید به مرحله تجاری سازی و تولید انبوه برسد، اظهار نمود: یكی از رسالت های دانشگاه این است كه بعنوان حامی، صاحبان ایده را به سرمایه گذاران و صاحبان كسب وكار متصل كند تا ایده ها و محصولات وارد عرصه اقتصادی كشور شوند. بدین منظور اداره كل امور اقتصادی دانش بنیان و سرمایه گذاری دانشگاه با همكاری معاونت های پژوهش و فناوری و معاونت علوم پزشكی دانشگاه آزاد اسلامی مبادرت به برگزاری این نمایشگاه كرده است.
مدیركل امور اقتصادی دانش بنیان و سرمایه گذاری دانشگاه آزاد اسلامی تصریح كرد: نمایشگاه فن بازار تجهیزات پزشكی در محل دائمی نمایشگاه های دانشگاه آزاد اسلامی واقع در سازمان مركزی طبقه فوقانی پاركینگ طبقانی برپا می گردد.
نجفی در ادامه خاطرنشان كرد: از آنجائیكه مراكز رشد مستقر در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی به نحو مطلوبی در حوزه ساخت تجهیزات پزشكی فعالیت دارند و از سویی كشور به این تجهیزات نیازمند است، برگزاری این نمایشگاه می تواند بسیار تأثیرگذار باشد.
وی در انتها ابراز امیدواری كرد: برگزاری نمایشگاه فن بازار تجهیزات پزشكی منجر به عقد قرارداد بین صاحبان ایده و صاحبان سرمایه شود.


 

1397/09/10
22:24:56
5.0 / 5
4746
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است