بودجه خانوارهای ایرانی جهت خرید خودرو

بودجه خانوارهای ایرانی جهت خرید خودرو به گزارش نت واش از شركت كنندگان در یك نظرسنجی در رابطه با بودجه ای كه برای خرید خودرو اختصاص داده اند سوال شده است.به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، شركت بازرسی كیفیت و استاندارد ایران در حاشیه دومین نمایشگاه بین المللی خودروی تهران كه چندی پیش برگزار شد، اقدام به برگزاری نظرسنجی از ۱۵۴۳ نفر از بازدیدكنندگان نمایشگاه در رابطه با بودجه ای كه برای خرید خودرو اختصاص داده اند، كرده است.

طبق این نظرسنجی ۱۴ درصد از افراد مورد بررسی اعلام نموده اند كه مبلغی كمتر از ۵۰ میلیون تومان را به خرید خودرو اختصاص می دهند. ۲۵ درصد افراد هم اظهار كردند كه بودجه مدنظر آنها برای خرید خودرو بین ۵۰ تا ۷۵ میلیون تومان است.

۲۵ درصد شركت كنندگان در این نظرسنجی هم بودجه مدنظر خود برای خرید خودرو را بین ۷۵ تا ۱۰۰ میلیون تومان اعلام نموده اند. ۱۷ درصد افراد هم اظهار كرده اند بودجه مدنظر آنها برای خرید خودرو بین ۱۰۰ تا ۱۲۵ میلیون تومان است.

همچنین ۹ درصد افراد شركت كننده در این نظرسنجی هم بودجه مدنظر خود برای خرید خودرو را ۱۲۵ تا ۱۵۰ میلیون تومان اعلام نموده اند. ۱۱ درصد افراد هم اعلام نموده اند بودجه ای بیشتر از ۱۵۰ میلیون تومان برای خرید خودرو در نظر گرفته اند. 

1396/10/02
02:03:29
5.0 / 5
5522
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است