نكات خش گیری و ترمیم رنگ خودرو

نكات خش گیری و ترمیم رنگ خودرو نت واش: در این مطلب نت واش نكاتی در رابطه با خش گیری و ترمیم رنگ خودرو را برای شما بیان می كنیم.


حتی محتاط ترین رانندگان نیز نمی توانند خودرو خود را از خط افتادن و خراش برداشتن رنگ حفظ كنند خراش هایی كه بر روی بدنه خودرو ایجاد می شود دلایل متعددی می تواند داشته باشد.تشخیص نوع خط و خش و نحوه بر طرف كردن آن مهم است. 
خراش های ایجاد شده بر روی رنگ ماشین بسته به عمقی كه دارند راه كار های بر طرف كردنشان فرق می كند.خراش های سطحی با استفاده از پولیش از بین می روند.ولی خراش های عمقی به مهارت و تخصص بیشتری نیاز دارند.تمام خط افتادگیها یكسان نیستند. بعضی از آنها اصلا خط افتادگی محسوب نمی شوند. 
 
 
هنگامی كه یك جسم با بدنه خودرو برخورد می كند،اگر این جسم از رنگ خودرو نرمتر باشد، اثری از رنگ خودش بر روی رنگ بدنه ایجاد خواهد كرد. اما اگر این جسم سختتر از بدنه خودرو باشد، این رنگ بدنه خودرو شماست كه بر روی آن جسم منتقل می شود. 
 
اما بعضی از این علائم به معنای واقعی، سطح خورو را خراش میدهند. شیء صدمه زننده لایه رنگ رویی و حتی مقداری از رنگ زیر را برداشته اما رنگ آستر و بدنه فلزی را مخدوش نكرده است. هنگامی كه هنوز مقداری رنگ در عمق خراش باقی مانده باشد، این امكان وجود دارد كه با سمباده كشی ظریف، واكس و پولیش آنرا مرمت نمود.تیم متخصص لوكاپرو با بهره گیری از تجربیات متعدد می تواند بهترین روش را برای از بین بردن خش های ایجاد شده به كار گیرد.
 
1396/04/21
20:04:43
5.0 / 5
6106
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است