گزارش هواشناسی؛

برف در ارتفاعات تهران، بارندگی ادامه دارد

برف در ارتفاعات تهران، بارندگی ادامه دارد نت واش: سازمان هواشناسی اعلام نمود طی دو روز آینده بارش باران در مناطقی از كشور ادامه دارد و در بخشی از ارتفاعات البرز و زاگرس برف می بارد.مدیركل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی كشور در گفت و گو با خبرنگار مهر، اعلام نمود: امروز در سواحل غربی دریای خزر دامنه های جنوبی البرز مركزی و شرقی، دامنه های زاگرس شمالی، غرب و شمال غرب كشور بارش باران پیش بینی میگردد.
احد وظیفه اضافه كرد: فردا بارش در سواحل دریای خزر و دامنه های جنوبی البرز تداوم یافته و از بعدازظهر به تدریج از سمت شمال غرب و غرب از میزان ابرناكی و بارش كم می شود. در بعدازظهر فردا در مناطقی از شمال شرق كشور بارش پراكنده پیش بینی میگردد.
وی افزود: طی روزهای دوشنبه و سه شنبه در مناطق مرتفع و كوهستانی البرز مركزی و شرقی روز سه شنبه در البرز مركزی و غربی و همین طور زاگرس مركزی بارش به شكل برف و هوای مه آلود پیش بینی میگردد. طی دو روز آینده سواحل غربی دریای خزر روز سه شنبه شرق خلیج فارس و روز چهارشنبه مركز و شمال خلیج فارس مواج است.
هوای پایتخت امروز در بعضی ساعات بارش باران و وزش باد پیش بینی شده و بیشترین و كمترین دمای هوای تهران به ترتیب ۱۵ و ۱۰ درجه سانتی گراد اعلام شده است.

1397/08/22
22:00:26
5.0 / 5
4414
تگهای خبر: هوا
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است