فرمانده انتظامی خراسان شمالی:

عامل شهادت محیط بان سولگرد دستگیر شد

عامل شهادت محیط بان سولگرد دستگیر شد نت واش: مانه و سملقان- فرمانده انتظامی خراسان شمالی از دستگیری عامل شهادت محیط بان منطقه حفاظت شده سولگرد در مانه و سملقان اطلاع داد.به گزارش نت واش به نقل از مهر، سردار علیرضا مظاهری اظهار نمود: به دنبال شهادت محیط بانان وظیفه شناس «تاج محمد باج قره» در منطقه حفاظت شده سولگرد بلافاصله مبحث با جدیت در دستور كار ماموران قرار گرفت.
وی با اشاره به اینكه ماموران در ابتدا با انجام یكسری اقدامات فنی و پلیسی و همینطور تحقیقات میدانی موفق به شناسایی محل اختفای این افراد شدند، اضافه كرد: ماموران با اعزام به محل مورد نظر موفق شدند تعداد پنج نفر از افرادی كه با عامل اصلی شهادت این محیط بان در ارتباط بودند را دستگیر و برای تكمیل تحقیقات به مقر انتظامی منتقل كردند.
این مقام ارشد انتظامی در استان افزود: در بازرسی از محل اختفای این افراد تعداد پنج قبضه سلاح شكاری و همینطور تعدادی پرنده غیر مجاز و تعدادی فشنگ شكاری هم كشف و ضبط شد.
سردار مظاهری اظهار داشت: با اقدامات و تلاش های شبانه روزی در نهایت ماموران موفق شدند متهم اصلی را در یك اقدام اطلاعاتی شناسایی و دستگیر كنند.
فرمانده انتظامی خراسان شمالی بیان كرد: این فرد بعد از تكمیل تحقیقات برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی داده شد.
گفتنی است، شهید «تاج محمد باج قره» چهارشنبه هفته گذشته در حین انجام وظیفه در اثر درگیری مسلحانه با شكارچیان مسلح به شهادت رسید و در این رابطه هم سه نفر دیگر از ماموران حفاظت محیط زیست به شدت مجروح شدند.

1397/07/30
13:18:14
5.0 / 5
4662
تگهای خبر: محیط زیست
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است