عابدی: عمده رفتارهای هجومی خرید طلا و كالا ناشی از عدم اعتماد مردم است

عابدی: عمده رفتارهای هجومی خرید طلا و كالا ناشی از عدم اعتماد مردم است نت واش: یك عضو كمیسیون بهداشت و درمان مجلس اظهار داشت: هم اكنون عمده رفتار های هجومی خرید طلا و كالا ناشی از نااطمینانی مردم است. بحث های سیاسی و مخالفت ها با هر اقدام دولت به این نااطمینانی دامن می زند.


به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، حیدر علی عابدی در نطق میان دستور جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی بیان كرد: دولت برای برنامه ریزی سریع تر جهت حل مشكلات معیشتی مردم كه امروز بر سر زبان تمامی مسئولان است اقدام نماید. مگر می گردد بدون عرضه چاره به معیشت مردم رسیدگی كرد؟
ایشان در ادامه بیان كرد: وضعیت فعلی معلول چند عامل است. یكی شیطنت های ترامپ بدعهد است؛ مگر می گردد بدون واقع بینی اثرات تصمیمات مخرب ترامپ را خنثی كرد؟ چرا با بزرگ نمایی ضعف ها به دنبال نادیده گرفتن اثرات مخرب تحریم اقتصادی هستیم؟ باید بپذیریم كه عمده مشكلات ناشی از بد عهدی آمریكاست و به قول امام راحل هر چه فریاد دارید بر سر آمریكا بكشید. این بدین مفهوم است كه ما باید وحدت بین نیروهای خویش را حفظ نماییم.
نماینده مردم اصفهان در مجلس اظهار داشت: از عوامل دیگر نااطمینانی است كه در مردم وجود دارد. هم اكنون عمده رفتارهای هجومی خرید طلا و كالا ناشی از نااطمینانی مردم است. بحث های سیاسی و مخالفت ها با هر اقدام دولت به این نااطمینانی دامن می زند. سوال اینجاست كه نیروها و احزاب مومن برای كسب مجدد اطمینان مردم چه كرده اند؟
ایشان در ادامه خاطرنشان كرد: مسئله دیگر سرمایه های اجتماعی است كه شوربختانه هیچ توجهی برای حفظ این سرمایه ها توسط جناح های سیاسی مد نظر نیست و در نهایت مدیریت و برنامه ریزی دولت در جهت تقویت اقتصاد مقاومتی با عنایت به سفارش های مقام معظم رهبری می تواند راهگشا باشد.
ایشان در ادامه با اشاره به مشكلات حوزه انتخابیه بیان كرد: امروز كشاورزان اصفهان با مشكلات عدیده ای روبرو هستند. وضع این استان هر روز بحرانی تر می گردد. علی رغم وجود قوانین مختلف همچون قانون توزیع عادلانه آب مصوبه سال ۱۳۶۱ و مصوبات مختلف شورای عالی آب همچون بند دوم سیزدهمین مصوبه شورای عالی آب كه تاكید می كند كه تونل اول و رودخانه طبیعی زاینده رود متعلق به كشاورزان اصفهان است، متاسفانه به علت بی توجهی وزارت نیرو ما هر روز شاهد مشكلات بیشتری هستیم.
عابدی تصریح كرد: در این زمینه مكاتبات متعددی انجام شده كه دلالت بر اجرای قانون و لزوم حل بحران آب دارد. علی رغم تمامی تذكرات اقدام جدی در این زمینه انجام نشده است.
وی در انتها با اشاره به وضعیت اسفناك پرستاری در كشور بیان كرد: وضعیت كاری پرستاران در كشور با هیچ شاخصی قابل مقایسه نیست. فشار كار بر پرستاران باعث فرسودگی زودرس آنان می گردد و از سویی افت كیفیت خدمات پرستاری سبب مشكلات زیادی برای بیماران می گردد. توجه دولت را به كمك به وزارت بهداشت جهت جذب پرستار در حداقل استاندارد جلب می كنم. امید است این مشكل به سرعت حل شود.1397/07/29
18:49:47
5.0 / 5
5127
تگهای خبر: آب , بحران , بحران آب , بهداشت
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است