استخدام ۲۰۰ نیروی متخصص در سازمان حفاظت محیط زیست

استخدام ۲۰۰ نیروی متخصص در سازمان حفاظت محیط زیست نت واش: سازمان حفاظت محیط زیست، برای تامین نیروی انسانی متخصص در سطوح كارشناسی، مجوز استخدام ۲۰۰ نفر را از سازمان اداری و استخدامی، در سال ۱۳۹۷ دریافت كرد.به گزارش نت واش به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، به دنبال این اقدام هماهنگی لازم برای برگزاری آزمون در تیرماه انجام و بعد از اعلام نتایج اولیه و بنا به درخواست سازمان اداری و استخدامی، بررسی مدارك داوطلبان شروع شد.
افراد دارای مدارك در رابطه با رشته های تخصصی مورد نیاز سازمان بر مبنای نمره علمی از جانب سازمان سنجش كشور برای مصاحبه تخصصی دعوت شدند.
برنامه انجام مصاحبه تخصصی از روز شنبه ۲۴ شهریورماه ۹۷ در پنل های مختلف تخصصی (علمی، زبان تخصصی، مهارت های كار با كامپیوتر و روانشناسی) در دو گروه مجزا از هم انجام شده و تا روز سه شنبه ۲۷ شهریورماه این مصاحبه ها ادامه خواهد داشت. نتایج نهایی از جانب سازمان سنجش به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
این مصاحبه ها با حضور متخصصان و نظارت مستقیم معاون رییس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست انجام می گردد. همینطور ریاست یكی از پنل های تخصصی هم بر عهده عیسی كلانتری رییس سازمان حفاظت محیط زیست است.

1397/06/27
15:02:28
5.0 / 5
4702
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است