تجارت ۱۲ میلیون دلاری شامپو

تجارت ۱۲ میلیون دلاری شامپو نت واش: تجارت شامپوی ایران در چهار ماهه نخست سال جاری در مجموع بیش از ۱۲ میلیون دلار بوده است.به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، بر مبنای آمار گمرك ایران از تجارت خارجی چهار ماهه نخست سال جاری، در این مدت ۳۲۰۹ تن انواع شامپو از ایران صادر شده كه ارزش آن به بیش از پنج میلیون و ۷۴۷ هزار دلار می رسد.

شامپوی ایرانی در این مدت به ۱۶ كشور دنیا صادر گردیده است كه بیشترین میزان صادرات آن در این مدت به كشورهای عراق و افغانستان بوده است.

از سوی دیگر در همین مدت میزان واردات شامپو به ایران اندكی از میزان صادرات آن بیشتر بوده، به طوریكه تا آخر تیرماه سال جاری ۲۶۶۴ تن انواع شامپوی خارجی به ایران وارد شده است كه ارزش دلاری آن رقمی برابر شش میلیون و ۶۶۰ هزار دلار بوده است.

ایران در این مدت از ۱۰ كشور مختلف دنیا مبادرت به واردات شامپو كرده است كه بیشترین میزان شامپوهای وارداتی به ایران از كشورهای تركیه و آلمان بوده اند.

به این ترتیب ایران در چهار ماهه نخست سال جاری حدود شش میلیون دلار شامپو صادر كرده و بیش از شش میلیون دلار هم شامپو وارد كشور كرده است و بدین سان می توان اظهار داشت كه در مجموع تجارت شامپو در این مدت بیش از ۱۲ میلیون دلار بوده است.
1397/06/07
14:52:10
5.0 / 5
5473
تگهای خبر: صادرات , واردات
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است