توقف تولید نیسان در ژاپن

توقف تولید نیسان در ژاپن به گزارش نت واش خطوط تولید خودروهای نیسان در ژاپن به علت مشكل و نقص در بخش كنترل كیفیت محصولات این شركت به طور موقت متوقف گردیده است.


به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، به نقل از وب سایت fortune، شركت خودروسازی نیسان ژاپن اعلام نمود كه خطوط تولید خودروهای نیسان تحت تاثیر مشكلات به وجود آمده در بخش كنترل كیفیت شش كارخانه این شركت در ژاپن و سپس توقف شماره گذاری این محصولات، به مدت محدودی متوقف خواهد شد.

پس از آنكه وزارت راه وشهرسازی ژاپن به مشكل به وجود آمده در قسمت كنترل كیفیت خطوط تولید محصولات این خودروساز ژاپنی پی برد، اقدام به تعلیق و توقف شماره گزاری خودروهای تولید شده در كارخانه های نیسان در این كشور كرد.

هیروتوسایكاوا - مدیر اجرایی شركت خودروسازی نیسان - در این باره اظهار نمود كه بعد از گزارش شركت بازرسی و ایمنی ژاپن در مورد عدم احراز صلاحیت تكنسین های شركت نیسان در بخش كنترل كیفیت، خطوط تولید محصولات این شركت در شش كارخانه نیسان كه در شهرهای اوپاما، توچیگی و كیوشو مستقر هستند، به مدت دو هفته فعالیت خویش را به حالت تعلیق درخواهند آورد.

وی در ادامه افزود كه فعالیت خطوط تولید شركت نیسان ژاپن تا زمانی كه مشكلات بوجود آمده مرتفع شود در حالت تعلیق باقی خواهد ماند.

شركت نیسان اعلام كرده است كه تمام خودروهایی كه شماره گذاری نشده اند را با استفاده از شبكه توزیع كنندگان رسمی خود فراخوان كرده است تا مجددا تحت بررسی كیفی قرار بگیرند. به قول این شركت، حدود ۳۴ هزار دستگاه خودرو توسط خطوط تولید این شركت در كارخانه های مذكور روانه بازار شده است. همینطور شركت ژاپنی نیسان اعلام كرده است خودروهایی را كه موفق به شماره گذاری شده اند هم به درخواست مالكان و صاحبان این خودروها مورد ارزیابی فنی مجدد قرار خواهند گرفت.

نیسان در بیانیه و اطلاعیه خود این چنین می گوید: " متخصصان ما در تلاش هستند تا مشكل مذكور را بیابند و به منظور حل آن تدابیری را اتخاذ كنند تا ما بتوانیم از وقوع مجدد چنین مشكلاتی و در كارخانه های سراسر جهان جلوگیری بعمل بیاوریم".

انتهای یپام

 

1396/07/30
19:59:55
5.0 / 5
5147
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است