طلا در راه سقوط بیشتر قیمت

طلا در راه سقوط بیشتر قیمت نت واش: بهای معاملات طلا روز جمعه كه دلار در برابر ارزهای عمده سقوط كرد، افزایش پیدا كرد.به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، هر اونس طلا برای تحویل فوری در معاملات روز جاری بازار سنگاپور ۰.۲ درصد افزایش یافت و به ۱۲۲۴.۴۰ دلار رسید. با این وجود این فلز پرارزش به سمت سومین كاهش هفتگی متوالی پیش می رود.

در بازار آمریكا، هر اونس طلا برای تحویل در اوت ۰.۲ درصد كاهش پیدا كرد و به ۱۲۲۳.۸۰ دلار رسید. بهای معاملات این بازار روز گذشته ۶.۱۰ دلار یا كمتر از ۰.۵ درصد كاهش، در ۱۲۲۵.۷۰ دلار بسته شده بود.

شاخص دلار آمریكا در برابر سبدی از شش ارز بزرگ ۰.۱ درصد افت كرد و در ۹۴.۶۸۳ واحد قرار گرفت. دلار در برابر ین ژاپن با ۰.۲ درصد كاهش، ۱۱۰.۹۷ ین معامله شد.

ضعیف شدن دلار، طلا را كه به این ارز قیمت گذاری می گردد برای دارندگان سایر ارزها ارزانتر می كند.

یوان با تشدید نگرانی ها نسبت به تاثیر جنگ تجاری چین و آمریكا بر دورنمای اقتصادی و اعتماد سرمایه گذاران، نزدیك به پایین ترین حد ۱۳ ماه اخیر قرار گرفت.

رونالد لیونگ، مدیر شركت "لی چیونگ گلد" در هنگ كنگ اظهار نمود: رشد ارزش دلار در برابر ین، روند صعودی طلا را محدود كرده است. نگرانی ها نسبت به افزایش نرخ های بهره آمریكا و جنگ تجاری چین و آمریكا بر معاملات طلا اثرگذار بوده است.

بر اساس گزارش رویترز، سرمایه گذاران منتظر انتشار آمار رشد اقتصادی آمریكا در سه ماهه دوم سال میلادی جاری هستند تا دورنمای افزایش نرخ های بهره را ارزیابی كنند.

طلا به افزایش نرخ های بهره آمریكا بسیار حساس است چونكه نرخ های بهره بالاتر، جذابیت سرمایه گذاری در این فلز زرد كه بازدهی ندارد را كمتر می كند.

وانگ تائو، تحلیلگر فنی رویترز پیش بینی نمود طلا به محدوده ۱۲۰۶ تا ۱۲۱۴ دلار سقوط خواهد نمود.

در بازار سایر فلزات ارزشمند، هر اونس نقره برای تحویل فوری با ۰.۳ درصد افزایش، به ۱۵.۴۱ دلار رسید. هر اونس پلاتین برای تحویل فوری تغییر چندانی نداشت و ۸۲۲.۷۰ دلار معامله شد. هر اونس پالادیوم برای تحویل فوری با ۰.۲ درصد افزایش، به ۹۲۸.۸۰ دلار رسید.
1397/05/05
15:05:16
5.0 / 5
5003
تگهای خبر: بازار , تجاری
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است