اسنپ دریایی در راه است

اسنپ دریایی در راه است نت واش: مدیرعامل شركت حمل و نقل كانتینری كشتیرانی از ایجاد سازو كاری آگاهی داد تا صاحبان كانتینر و صاحبان كالا در هر شهر توانند با ارتباط مستقیم نسبت به ارسال كالا و كانتینر به بندر اقدام نمایند تا هر دو از این كار منتفع گردند.


به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، حمزه كشاورز با اشاره به عمل كرد شركت حمل ونقل كانتینری كشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در پنج ماهه اول امسال گفت: در حالی اكنون ۱۷ خط كانتینری بزرگ به طور مستقیم، منظم و هفتگی به بندر شهید رجایی تردد دارند این شركت حدود ۵۰ درصد از كل محمولات كانتینر كشور را حمل می كند و تا كنون بیش از بیش از ۴۵۰ هزار TEU كالا را جا به جا كرده است.
وی افزود: در این میان بخش واردات با رشد ۳۵ درصدی نسبت به دوره مشابه سال گذشته و بخش بین الملل ۲۰۳ درصد رشد داشته است و شركت حمل و نقل كانتینری كشتیرانی در این مدت در مجموع ۵۳.۸ درصد افزایش درآمد را تجربه كرده است.

بانك های چینی صادرات را كند كردند
مدیرعامل شركت حمل و نقل كانتینری كشتیرانی میزان صادرات در پنج ماهه ابتدای سال جاری را رقمی معادل ۷۰ هزار TEU بیان كرد و اظهارداشت: در اوایل سال جاری به دلیل موانعی كه از سوی برخی از بانك های چینی بوجود آمده بود در صادرات با كندی مقطعی مواجه شدیم اما طی هفته های اخیر در این زمینه جهش های خوبی را داشته ایم. البته در بخش صادرات به اروپا طی بیش از یك سال گذشته با هیچ مشكلی مواجه نبوده ایم.

كره چهار فروند كشتی را تحویل می دهد
كشاورز در ادامه به كشتی هایی اشاره كرد كه قرار داد ساخت آنها با شركت هیوندای كره بسته شده بود و از تحویل گیری چهار فروند كشتی كانتینربر ۱۴ هزار و۵۰۰ TEU از اواخر اسفند ماه سال جاری خبرداد و اعلام كرد كه كلیه اقدامات لازم برای بهره برداری از این كشتی ها در حال انجام است.

ایجاد اسنپ كانتینری برای حمل و نقل دریایی
طبق اعلام شركت كشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، وی با اشاره به فروش اینترنتی در برخی مسیرهای بین المللی، ایجاد «اسنپ» كانتینری را از دیگر برنامه های تحت بررسی بخش كانتینری در آینده بیان كرد و گفت: از این طریق افرادی كه در شهرهای داخلی دارای كانتینر خالی هستند و قصد دارند آن را به بندر بازگرداند می توانند كانتینرها را به صاحب كالایی كه در همان شهر احتیاج به كانتینر دارد تحویل دهند تا با این روش هزینه های جا به جایی كانتینر خالی به حداقل برسد. ضمن اینكه اثرات مستقیمی در كاهش ترافیك جاده ای، استهلاك، كاهش مصرف سوخت و آلودگی محیطی خواهد داشت.
 

1396/07/12
23:35:31
5.0 / 5
5987
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است