صادرات چای ایرانی ارگانیك به بازارهای جهانی

صادرات چای ایرانی ارگانیك به بازارهای جهانی نت واش: رئیس سازمان چای كشور اظهار داشت: با به كارگیری روش های تولید محصول ارگانیك، می توان چای داخلی را از محصولی سالم، به محصول ارگانیك در جهان ارتقاء داد.


به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، «محمدولی روزبهان» در بازدید از باغ چای ارگانیك 7 هكتاری یكی از باغداران كه در روستای سراش و 17 كیلومتری شهرستان لاهیجان قرار دارد، اظهار داشت: باغ مورد نظر طی 3 سال قبل از هیچ گونه كود شیمیایی استفاده نشده است و از كودهای دامی و گیاهی در تغذیه باغ چای در كنار سایر عملیات زراعی استفاده شده است.
وی اضافه كرد: این باغ بعنوان باغ نمونه ی ارگانیك به لحاظ عدم استفاده از كود، سم و سایر مواد شیمیایی است.
روزبهان قول مساعد داد كه از وی و چایكاران مشابه در چارچوب ضوابط سازمان چای كشور و صندوق پشتیبانی از توسعه صنعت چای كشور حمایت های مشاوره ای و مالی انجام گیرد.
رئیس سازمان چای كشور خاطرنشان كرد: با به كارگیری روش های تولید محصول ارگانیك، می توان چای داخلی را از محصولی سالم، به محصول ارگانیك در جهان ارتقاء داد.
ایشان در ادامه از واریز مبلغ 2 میلیارد و 5 میلیون تومان از مطالبات به حساب عابر بانك سپه چایكاران اطلاع داد و اظهار داشت: تابحال در مجموع 10 میلیارد و 241 میلیون تومان از مطالبات چایكاران پرداخت شده است.


1397/03/06
13:55:19
5.0 / 5
4394
تگهای خبر: بازار , صادرات
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است