گزارش هواشناسی؛

بارندگی و كاهش دما در اغلب مناطق كشور، وضعیت آسمان تهران

بارندگی و كاهش دما در اغلب مناطق كشور، وضعیت آسمان تهران نت واش: مدیركل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی، از بارش باران در اغلب استان های كشور اطلاع داد.احد وظیفه در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: تصاویر دریافتی از ماهواره های هواشناسی، مبین توده گرد و غبار در جنوب و جنوب شرق كشور است كه سبب كاهش دید افقی و كیفیت هوا در این مناطق شده است.
وی اضافه كرد: در ایام سه شنبه و چهارشنبه در جنوب شرق، وزش باد شدید و گرد و خاك غالب خواهد بود. در همین مدت مناطق شمال شرق كشور هم وزش باد شدید خواهند داشت.
مدیركل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی كشور خاطرنشان كرد: همینطور امروز در شمال شرق مناطقی از شرق، دامنه های البرز، شمال غرب و غرب كشور رگبار باران، گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می گردد و بعدازظهر امروز بخش هایی از نواحی مركزی كشور هم رگبار پراكنده، باران و گاهی با رعد و برق و وزش باد همراه خواهد بود.
وظیفه تصریح كرد: شدت باران امروز در خراسان شمالی، خراسان رضوی، شمال خراسان جنوبی، ارتفاعات البرز و در استان های سمنان، مازندران و قزوین، جنوب اردبیل، شمال زنجان و مركزی، شرق كردستان، شرق كرمانشاه و غرب لرستان خواهد بود.
به گفته وی، روز سه شنبه عمده فعالیت سامانه بارشی در نیمه شمالی و بخش هایی از مركز و شرق كشور خواهد بود و در این مناطق، رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می گردد.
مدیركل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی كشور ادامه داد: شدت بارش ها در این روز هم در نیمه شمالی خراسان رضوی، خراسان شمالی، برخی مناطق آذربایجان غربی، كردستان و زنجان و ارتفاعات البرز در استان های سمنان، مازندران و شرق گلستان خواهد بود.
وظیفه اظهار داشت: همینطور روز چهارشنبه عمده فعالیت سامانه بارشی در نیمه شمالی و بخش هایی از مركز و شرق و احتمالاً جنوب شرق كشور خواهد بود. شدت بارش ها در این روز در غرب خراسان رضوی، خراسان شمالی، نوار غربی استان های اصفهان، مركزی و یزد، شمال لرستان و مناطق شرقی تهران خواهد بود.
وی تصریح كرد: آسمان تهران فردا ابری در بعضی ساعات رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید و احتمال تگرگ پیش بینی می گردد و كمینه و بیشینه دما با كاهش نسبت به امروز، به ۱۲ و ۲۰ درجه سانتیگراد می رسد.

1397/02/26
15:55:27
5.0 / 5
4526
تگهای خبر: برق , هوا
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است