به منظور بهبود سیما و منظر شهری صورت می گیرد؛

شستشوی اتوبوس های درون شهری در اصفهان

شستشوی اتوبوس های درون شهری در اصفهان به گزارش نت واش، به نقل از ایمنا روزانه ۵۰ دستگاه اتوبوس برای نظافت به كارواش مراجعه می كنند تا از چهره شكیل و آراسته برخوردار باشند.


اصفهان جزء شهرهای توریستی كشور است كه باید به زیبایی و آراستگی تردد اتوبوس‌ها توجه ویژه ایی شود چرا كه جولان اتوبوس های كثیف باعث ایجاد آلودگی بصری برای شهروندان و گردشگران می شود.
 
‌همچنین  اتوبوس‌های شهری از طلوع تا غروب خورشید در سطح شهر تردد می‌كنند و افراد زیادی از این وسیله نقلیه عمومی در طول شبانه‌روز استفاده می‌كنند كه زیبایی ظاهری این وسایط نقلیه می‌تواند تاثیری مثبت در زیبایی محیط شهری و رضایتمندی همشهریان داشته باشد.
 
البته گفتنی است در شهر اصفهان كمتر اتوبوس كه چهره نامرتب داشته باشد به چشم می آید چرا كه شهرداری اصفهان هروز بیش از گذشته تلاش خود را برای داشتن شهری زیبا و آراسته انجام می دهند.
 
اما در ناگاون اتوبوس رانی ۱۷۵۰ اتوبوس وجود دارد كه از این تعداد نیز ۱۳۰۰ دستگاه آن برای جابجایی افراد در سطح شهر تردد می كنند و روزانه ۶۰۰ هزار نفر از طریق اتوبوس ها در نقاط مختلف شهر جابجا می شوند لذا نظافت  بدنه و داخل اتوبوس ها ضروری است.
 
در همین راستا روزانه ۵۰ دستگاه برای نظافت به كارواش مراجعه می كنند تا از چهره شكیل و آراسته برخوردار باشند.
 
نظافت اتوبوس ها بسیار دشوار است ازهمین رو مسافران باید بیش از گذشته به نظافت اتوبوس ها اهمیت دهند و از ریختن زباله خود داری كنند.
1396/04/15
00:22:44
5.0 / 5
5410
تگهای خبر: شست و شو , اتوبوس , نظافت
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است