پیشوار بهار در سازمان محیط زیست با قصه خوانی و نقاشی كودكان

پیشوار بهار در سازمان محیط زیست با قصه خوانی و نقاشی كودكان نت واش: همزمان با آخرین روزهای سالجاری، فرزندان كاركنان سازمان حفاظت محیط زیست با نقاشی های خود و شوق شنیدن قصه های كودكانه، عطر و رنگ بهار را در این سازمان جاری كردند.به گزارش نت واش به نقل از پایگاه اطلاع رسانی محیط زیست (پام)، در این مراسم كتاب های «من یك شیر میخواهم» و «خانواده توكا لانه اش را میسازد» از انتشارات رضایی خوشبخت توسط مترجم كتاب برای كودكان بلند خوانی شد.
مریم رضایی خوشبخت مترجم و مدیر انتشارات در مورد اهمیت آشنایی كودكان با تازه های نشر در حوزه كودك و محیط زیست، اظهار نمود: اینگونه كتاب ها با روایت داستانی خود، به طور سرگرم كننده ای كودكان را متوجه جزئیات طبیعت و محیط زیست می كنند. به نحوی كه كودك ضمن آشنایی با اجزای گوناگون طبیعت مانند نام درختان و جانوران با شیوه زندگی در حیات وحش بیشتر آشنا می گردد.
همچنین، شهره صدری مشاور معاون آموزش و پژوهش سازمان حفاظت محیط زیست در مورد اهمیت چنین برنامه هایی، اظهار داشت: برپایی برنامه های فرهنگی و هنری همچون كارگاه قصه خوانی و نقاشی برای كودكان پرسنل سازمان حفاظت محیط زیست، سبب علاقمندی بیشتر كودكان به كتاب خوانی و همینطور آشنایی بیشتر با محیط كار والدین شان می گردد.
صدری افزود: این مراسم كه به همت دفتر مشاركت های مردمی برگزار شده بود در فصل تابستان و در تعطیلی مدارس هم ادامه خواهد یافت.

1396/12/25
17:39:57
5.0 / 5
4699
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است