ثبات دلار و افزایش نرخ سكه در بازار

ثبات دلار و افزایش نرخ سكه در بازار نت واش: در بازار امروز - یكشنبه - دلار با ثبات قیمت همراه شده و سكه در مسیر صعودی قرار گرفته است.به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، بازار سكه كه در ایام اخیر با روند نزولی همراه شده بود مجددا از روز قبل در جهت افزایش قیمت قرار گرفته و و امروز هم به همین روند ادامه داده است كه به نظر می رسد این افزایش مجدد قمیت سكه واكنشی به توقف حراجی سكه از جانب بانك مركزی باشد.

بازار ارز هم طی چند روز گذشته به ثبات نسبی رسیده است به صورتی كه حدودا دلار در مقایسه با روز گذشته تغییری نداشته است و برخی ارز ها مثل یورو و پوند هم كاهشی شده اند.

اما از جانب دیگر بازار داخلی طلا با افزایش قیمت روبرو شده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار و مثقال طلا هر یك نسبت به روز قبل ۲۰۰۰ تومان افزایش قیمت پیدا كرده اند. این در شرایطی است كه اونس طلا در بازار جهانی تغییر قیمتی نداشته است.
نوع طلا قیمتتفاوت قیمت نسبت به روز قبلهر گرم طلای ۱۸ عیار۱۴۵ هزار تومان۲۰۰۰ تومان افزایشمثقال طلا۶۲۸ هزار تومان۵۰۰۰ تومان افزایشاونس طلا در بازار جهانی۱۳۳۰ دلاربدون تغییرنوع سكه سكه تمام طرح جدیدیك میلیون و ۵۱۰ هزار تومان۱۰ هزار تومان افزایشنیم سكه۷۴۰ هزار تومان۵۰۰۰ تومان افزایشربع سكه۴۴۵ هزار تومانبدون تغییرسكه گرمی۳۰۵ هزار تومان۵۰۰۰ تومان افزایشنوع ارزدلار۴۴۷۹ تومان۱ تومان كاهشیورو۵۵۲۳ تومان۸ تومان كاهشپوند۶۶۹۳ تومان۷ تومان كاهشلیر۱۲۸۷ تومان۲ تومان افزایشیوان چین۷۵۳ تومان۵ تومان كاهشدرهم امارات۱۳۱۲ تومان۷ تومان افزایش1396/12/06
15:40:04
5.0 / 5
4554
تگهای خبر: بازار
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است