مدیركل حفاظت محیط زیست استان تهران:

گازوئیل توزیعی در استان تهران یورو۴ است

گازوئیل توزیعی در استان تهران یورو۴ است نت واش: مدیركل حفاظت محیط زیست استان تهران اظهار داشت: بر مبنای اعلام شركت ملی پخش فرآورده های نفتی، كل بنزین توزیعی شهر تهران و كل گازوئیل عرضه شده در استان تهران یورو۴ است.به گزارش نت واش به نقل از مهر كیومرث كلانتری در جلسه كارگروه كاهش آلودگی هوای استان تهران اظهار داشت: در ۹ جلسه گذشته این كارگروه مجموعا ۷۶ مصوبه برای دستگاه های مختلف و شهرداری ها داشتیم كه از مجموع این مصوبات، دستگاه های اجرایی توانسته بودند ۸۵ درصد آنها را اجرایی كنند و برخی دیگر هم در حال اجراست.
مدیركل حفاظت محیط زیست استان تهران اضافه كرد: مهم ترین بخشی كه انجام شده بحث سوخت بود كه خوشبختانه بر مبنای اعلام شركت ملی پخش فرآورده های نفتی، كل بنزین توزیعی شهر تهران یورو۴ و كل گازوئیلی كه در استان تهران توزیع می گردد هم یورو۴ است.
وی ادامه داد: بر مبنای اعلام شركت ملی پخش فرآورده های نفتی، در مجموع ۱۰۰ درصد بنزین عرضه شده در شهر تهران و ۱۰۰ درصد گازوئیل توزیعی در استان تهران یورو۴ است.
كلانتری به اجرای طرح كهاب (جمع آوری و بازیافت بخارات بنزین) در مخازن جایگاه های عرضه سوخت اشاره و عنوان كرد: در یك مخزن طرح جمع آوری بخار بنزین اجرا و قرار شد كه در ۲ مخزن دیگر تهران هم این كار ازسوی شركت ملی پخش فرآورده های نفتی صورت گیرد.
مدیركل حفاظت محیط زیست استان تهران از ممنوعیت تردد كامیون های فرسوده و فاقد معاینه فنی تا آخر سال در سطح شهر تهران اطلاع داد و اظهار داشت: مقرر شد با اجرای این مصوبه بتوانیم آلودگی آخر سال را مدیریت نماییم.
وی اضافه كرد: با عنایت به تدابیر دولت در سال ۹۷ برای تبدیل كامیون های فرسوده و جایگزینی این كامیون ها مقرر شد صدا و سیما در بخش های مختلف مالكان خودروها را به استفاده از این تسهیلات تشویق كند.

1396/12/01
17:24:17
5.0 / 5
5078
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است