با اشاره به ادعای اهدای خودرو به نمایندگان

علیرضابیگی: امروز پاسخ می دهم

علیرضابیگی: امروز پاسخ می دهم به گزارش نت واش، نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی از حضور در دادستانی کل و هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان به منظور پاسخگویی پیرامون ادعای اهدای ۷۰ خودروی شاسی بلند به نمایندگان در جریان منتفی شدن استیضاح قبلی وزیر صمت اطلاع داد.


به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، احمد علیرضابیگی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت:
‏«به فضل الهی ۱۰: ۳۰ بامداد در دادستانی کل و ساعت ۱۲: ۳۰ در هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان پاسخگو خواهم بود.
می دانم پیمودن مسیر حق و ‎عدالت پرمخاطره و آکنده از مشقت خواهد بود.»
هفته گذشته احمد علیرضابیگی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی ادعا نمود که در جریان منتفی شدن استیضاح قبلی وزیر صمت، ۷۰ الی ۷۵ دستگاه خودروی شاسی بلند در اختیار مجلس قرار گرفته است.
به دنبال طرح این ادعا، وزارت صمت با صدور اطلاعیه ای این ادعا را کاملا کذب خواند و تاکید داشت که این مورد را پیگیری حقوقی خواهد نمود.
همینطور سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی هم اعلام نمود که این مورد از جانب حراست قوه مقننه مورد بررسی قرار گرفت و کذب بودن آن مشخص شد. هیات نظارت بر رفتار نمایندگان هم با قید فوریت به این مسئله ورود کرده و طرح این افترا از طرف نماینده مذکور را مورد رسیدگی قرار خواهد داد.
به دنبال طرح این ادعا، دادستان کل کشور هم اعلام نمود این مورد مورد بررسی قرار گرفته و اگر نماینده مدعی مستنداتی نداشته باشد، تحت تعقیب قرار خواهد گرفت.
روز یکشنبه ۱۰ اردیبهشت، بررسی طرح استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت در دستور کار صحن مجلس شورای اسلامی، قرار دارد.1402/02/09
10:32:19
5.0 / 5
300
تگهای خبر: خودرو , دستگاه , صنعت
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است