در ماه فوریه

تویوتا رکورددار شد

تویوتا رکورددار شد به گزارش نت واش، فروش جهانی تویوتا با کاهش کمبود قطعات به یک رکورد در ماه فوریه رسید.


به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، شرکت تویوتا موتور اعلام نمود که فروش جهانی این خودروساز در ماه فوریه به رکورد رسیده است چونکه کمبود شدید قطعات به دلیل بیماری همه گیر تا حدودی پایان یافته و همینطور تولید جهانی هم برای دومین ماه متوالی افزایش پیدا کرده است.
با این وجود، بزرگ ترین خودروساز ژاپن اعلام نمود که کمبود قطعات همچنان یک مشکل است البته این خودروساز در طول همه گیری، عملکرد بهتری نسبت به اغلب خودروسازان در مدیریت زنجیره های تأمین داشت اما پارسال به صورت مکرر اهداف تولید ماهانه را کم کرد.
فروش جهانی آن در ماه گذشته، ۱۰.۳ درصد افزوده شد و به ۷۷۳ هزار و ۲۷۱ دستگاه رسید که به دلیل افزایش ۵۳.۲ درصدی فروش داخلی بود اما در مقایسه با فوریه سال قبل که فروش به علت کمبود نیمه هادی ها بشدت کاهش پیدا کرد، هنوز پایین بود.
این شرکت اعلام نمود که تولید جهانی خودرو تویوتا با دو درصد افزایش به ۷۵۵ هزار و ۸۳۹ دستگاه رسیده است که کمی جلوتر از هدف خود یعنی ۷۵۰ هزار دستگاه است و این افزایش بعد از جهش ۸.۸ درصدی در ژانویه بود.
طبق گزارش رویترز، تولید داخلی همچنان به بهبود قوی ادامه داد و بعد از افزایش ۳۰.۱ درصدی در ژانویه، ۱۱.۲ درصد در فوریه افزوده شد.




منبع:

1402/01/12
19:38:27
5.0 / 5
305
تگهای خبر: تولید , خودرو , دستگاه , فروش
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است