کرونا بازهم بزرگترین خودروساز جهان را تعلیق کرد

کرونا بازهم بزرگترین خودروساز جهان را تعلیق کرد به گزارش نت واش شرکت تویوتا موتور اعلام نمود که عملیات شیفت شب را در روز سه شنبه در یک خط تولید در کارخانه خود در مرکز ژاپن به علت شیوع کووید-۱۹ متوقف کرده است چونکه دوشنبه شب هم فعالیتهای خویش را در آنجا متوقف کرد.


به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، این تعلیق در حالی اتفاق می افتد که خودروساز ژاپنی بعد از محدودیت های کووید- ۱۹ در چین و کمبود تراشه های جهانی که آنرا مجبور به کاهش مکرر تولید در سه ماهه های آوریل تا ژوئن کرد و حدود ۱۰ درصد کمتر از هدف اولیه برنامه ریزی شده بود، به شکل جدی تولید خویش را افزایش داد.
این شرکت روز سه شنبه در اطلاعیه ای اعلام نمود که در مجموع ۱۶ کارگر در کارخانه Tsutsumi در استان آیچی به کووید آلوده شده اند و این امر سبب می شود که این شرکت تأمین نیروی کافی برای فعالیت ها را سخت کند.
یک سخنگو به رویترز اظهار داشت که خروجی حدود ۶۶۰ خودرو تحت تاثیر این تعلیق قرار خواهد گرفت. تویوتا در اواخر جولای بنابراین به مدت دو روز فعالیت شیفت شب را در یک کارخانه دیگر به حالت تعلیق درآورد.
بزرگ ترین خودروساز جهان از نظر فروش به هدف تولید جهانی ۹.۷ میلیونی خود برای سال منتهی به مارس ۲۰۲۳ پایبند بوده و گفته است که تولید و فروش از این ماه به بعد در راه بهبود قرار دارند.
منبع:

1401/05/19
22:53:21
5.0 / 5
214
تگهای خبر: تولید , خودرو , فروش
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است