مصرف برق افزایش یافت

مصرف برق افزایش یافت پیك مصرف برق در روز گذشته نسبت به مدت مشابه سال قبل با افزایش بیش از ۴ هزار مگاواتی روبرو شد و عدد ۵۲ هزار و ۷۵۳ مگاوات را ثبت كرد.به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، پیك مصرف برق در روز گذشته (شنبه) با افزایش ۵ هزارو ۶۱۴ مگاواتی نسبت به روز جمعه گذشته، به ۵۲ هزار و ۷۵۳ مگاوات رسید.
بر اساس این گزارش، پیك مصرف برق در مدت مشابه سال گذشته ۴۸ هزارو ۱۵۲ مگاوات بوده كه با این حساب می توان گفت پیك مصرف برق ۴۶۰۱ مگاوات نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.
همچنین میزان مبادلات برق ایران با كشورهای همسایه در روز گذشته به میزان یكهزارو ۷۴۰ مگاوات بوده، از میزان مبادله برق فوق، ۱۲۲۷ مگاوات مربو ط به صادرات برق به كشورهای منطقه و ۵۱۳ كیلووات نیز سهم ایران از واردات برق از همسایگان بوده است.
از سوی دیگر ذخیره برق در نیروگاه های كشور در روز شنبه ۱۵۹۷ مگاوات بوده كه در مقایسه با روز جمعه ۱۷۳۳ مگاوات، ۱۳۶ مگاوات كاهش داشته است.
راهكار اساسی برای بهره مندی تمامی هموطنان از خدمات برق در این روزهای گرم تابستانی، مدیریت مصرف باشد، روزهایی كه به مراتب برای هموطنان جنوب كشور گرم تر و سخت تر بوده و بالطبع در این مناطق نیاز به خدمات برق بسیار ضروری تر است.

 

1396/05/15
15:08:58
5.0 / 5
5437
تگهای خبر: آب , صرفه جویی , برق , نیروگاه
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است