مدیركل غله و خدمات بازرگانی خوزستان خبر داد

پهلوگیری كشتی اقیانوس پیمای حامل گندم در بندر امام

پهلوگیری كشتی اقیانوس پیمای حامل گندم در بندر امام خوزستان مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان از پهلو گرفتن یک فروند کشتی اقیانوس پیما حامل ۸۱ هزار تن گندم در اسکله غلات بندر امام خمینی(ره) اطلاع داد.امید جهان نژادیان در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: امروز (۱۶ خردادماه)، یک فروند کشتی اقیانوس پیما حامل ۸۱ هزار تن گندم در اسکله غلات بندر امام خمینی(ره) پهلو گرفت.

وی اضافه کرد: محموله این کشتی بعد از انجام تشریفات گمرکی، بهداشت و استاندارد توسط شبکه حمل و نقل جاده ای و ریلی، به مناطق مختلف کشور حمل خواهد شد.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان اظهار داشت: محموله گندم وارداتی بخشی از سفارش شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران است که مسئولیت واردات غلات مورد نیاز کشور شامل گندم، برنج، شکر و روغن خام خوراکی را برعهده دارد.

جهان نژادیان اضافه کرد: سال قبل حدود ۱.۵ میلیون تن گندم از راه بندر امام خمینی(ره) به کشور وارد شد و به نقاط مختلف کشور انتقال یافت.

وی با اشاره به اینکه واردات گندم و دیگر غلات مورد نیاز کشور در جهت افزایش ذخایر راهبردی و تأمین نیازهای اساسی کشور در شرایط کرونایی انجام می شود، اظهار داشت: در سالجاری، این هفتمین کشتی حامل گندم وارداتی است که در بندر امام خمینی(ره) پهلو می گیرد.

منبع:

1400/03/17
14:07:00
5.0 / 5
508
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است