نایب رئیس كانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی مطرح كرد

مرغ با قیمت مصوب عرضه می شود

مرغ با قیمت مصوب عرضه می شود نایب رییس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی اظهار داشت: مرغداران مرغ هایشان را با نرخ مصوب عرضه می کنند اما این که همین مرغ ها با قیمت مصوب به دست مردم نمی رسد نشان دهنده این است که در راه کشتارگاه تا واحدهای صنفی بطور قطع تخلف و سودجویی رخ می دهد.حبیب اسدالله نژاد در گفت و گو با ایسنا در پاسخ به این که چرا قیمت مرغ همچنان رو به افزایش است، اظهار داشت: هم اکنون مرغداران مرغ هایشان را با قیمت مصوب یعنی ۱۷هزار و ۱۰۰ تومان درب کشتارگاه تحویل می دهند و این مساله برای ما نیز جای سوال دارد که در کشتارگاه و پس از آن چه اتفاقی می افتد که قیمت مرغ افزایش می یابد؟

وی افزود: البته ممکنست تعدادی از مرغداری ها باتوجه به توافقات خود با کشتارگاه ها ۵۰۰ تومان به قیمت مرغ اضافه کنند ولی این مقدار هم موجب گرانی مرغ نمی گردد.

نایب رییس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی افزود: نباید مرغ در بازار برای مصرف کنندگان بیش از نرخ مصوب ۲۴هزار و ۹۰۰ تومان ارائه شود. اگر در جایی بیش از نرخ مصوب مرغ فروخته می شود مصداق بارز گرانفروشی است و لازم است دستگاه های نظارتی برخوردهای لازم را انجام دهند.

وی با اعلان اینکه بایستی نظارت های بیشتری از کشتارگاه تا واحدهای صنفی فروش مرغ صورت بگیرد، اظهار داشت: قیمت تمام شده فعلی مرغ بیشتر از قیمت مصوب است، برای اینکه هزینه مولفه های تولید بالا رفته است. اما تولیدکنندگان شرایط را تحمل کرده اند و با وجود ضرر و زیان، مرغ هایشان را با همان قیمت مصوب وارد بازار می کنند. این که همین مرغ با قیمت مصوب به دست مردم نمی رسد نشان میدهد که در راه کشتارگاه تا واحدهای صنفی اساسا تخلف و سودجویی رخ می دهد.
1400/03/10
23:14:26
5.0 / 5
558
تگهای خبر: بازار , تولید , دستگاه , فروش
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است