در گفت وگو با نت واش اعلام شد:

عرضه نسل دوم دستگاه كمك تنفسی تا 3 ماه آتی

عرضه نسل دوم دستگاه كمك تنفسی تا 3 ماه آتی نت واش: تعدادی از محققان یکی از شرکت های دانش بنیان با تولید دستگاه های اکسیژن ساز و رفع نیازهای کشور در زمان شیوع کرونا، حالا نسل دوم دستگاه کمک تنفسی را در دستور کار دارند که بگفته آنها تا 3 ماه آتی وارد بازار خواهد شد.


نیلوفر بخشنده نژاد، مدیر فروش یکی از شرکت های دانش بنیان در گفت و گو با ایسنا، دستگاه های کمک تنفسی را از محصولات این شرکت دانست و اظهار داشت: دستگاه اکسیژن ساز تولیدشده در این شرکت ۵ لیتری است و تولید این دستگاه با حجم بیشتر در دستور کار این شرکت قرار دارد.
وی ساخت دستگاه اکسیژن ساز ۱۰ لیتری را از برنامه های این شرکت نام برد و افزود: این دستگاه تا ۳ ماه آتی عرضه خواهد شد.
بخشنده نژاد نسل دوم دستگاه کمک تنفسی برای بیماران مبتلا به کرونا، انسداد ریوی، آپنه های تنفسی را از دیگر دستگاه های تولیدشده در این شرکت دانش بنیان عنوان نمود و تصریح کرد: این دستگاه مجهز به نرم افزارهای گزارش گیری است و قادر می باشد گزارشی را برای پزشک در زمینه روند بهبود و درمان بیماران عرضه نماید.
وی با تاکید بر این که نسل دوم این دستگاه درحال تولید است، تصریح کرد: با اهمیت ترین مزیت این دستگاه آنست که کاملا تولید داخل است و ضمن آنکه مودهای تنفسی مختلفی در آن پیش بینی شده است.
مدیر فروش این شرکت دانش بنیان با اشاره به ارائه خدمات در زمان شیوع کرونا، تصریح کرد: دستگاه اکسیژن ساز و کمک تنفسی یکی از نیازهای مهم بیماران مبتلا است، بدین جهت با افزایش میزان تولید مبادرت به رفع نیاز کشور کردیم.
بخشنده نژادمنبع:

1400/03/09
10:07:58
5.0 / 5
637
تگهای خبر: بازار , تولید , خدمات , دستگاه
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است