سه اتاق در انتظار نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری

سه اتاق در انتظار نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری به گزارش نت واش هفت نامزد احراز صلاحیت شده برای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری فضایی مجزا برای عرضه برنامه های اقتصادی در اختیار خواهند داشت.


به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، اتاق بازرگانی ایران که پیش از این بسته اقتصادی پیشنهادی خویش را برای نامزد پیروز در انتخابات ریاست جمهوری منتشر نموده بود، حالا خبر از به وجود آمدن بستری برای شنیدن برنامه های اقتصادی نامزدهای انتخابات و همینطور انتقال پیشنهادات و دغدغه های بخش خصوصی داده است.
محمدرضا رمضانی – دبیر کل اتاق بازرگانی ایران – گفته: دبیرخانه سه اتاق بازرگانی، اصناف و تعاون بستری فراهم نموده اند تا کاندیداهای ریاست جمهوری که علاقه مند به تشریح برنامه های خود در حوزه اقتصاد داخلی و بین المللی برای فعالان بخش خصوصی هستند، بتوانند دیدگاه های خویش را بیان کنند و از نظرات بخش خصوصی آگاه شوند.
رمضانی اظهار داشت: از آنجایی که در شرایط حاضر اقتصاد بعنوان مهم ترین مساله کشور مطرح است، اتاق ایران بعنوان بازوی مشورتی سه قوه، آمادگی دارد تا به مانند ادوار گذشته از نزدیک با برنامه ها و دیدگاه کاندیداهای ریاست جمهوری آشنا شود و دغدغه ها و مطالبات بخش خصوصی را بی واسطه با آنها مطرح کند.
دبیرکل اتاق ایران اضافه کرد: در این دوره دبیرخانه سه اتاق بازرگانی، اصناف و تعاون، برگزاری این نشست ها را برنامه ریزی نموده است و اتاق ایران بعنوان میزبان جلسات کارشناسی با کاندیداها، شرایط را برای حضور فیزیکی و مجازی فعالان بخش خصوصی در نشست ها فراهم خواهد نمود.
رمضانی اظهار نمود: مرکز پژوهش های اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در آستانه سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری، با انتشار گزارش های پژوهشی، دیدگاه های کارشناسی را با عنایت به نیازهای اقتصاد ایران مورد واکاوی قرار داده است تا هم برای دولت آینده و هم برای رای دهندگانی که مقرر است انتخاب شایسته داشته باشند، نقش راهنما را ایفا کند.
به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری روز ۲۸ خرداد سالجاری برگزار می شود.
منبع:

1400/03/04
22:18:19
5.0 / 5
421
تگهای خبر: بازرگانی , دولت , كشاورزی
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است