مدیركل تعزیرات حكومتی فارس:

صنوف متخلف در فارس 15 میلیارد ریال جریمه شدند

صنوف متخلف در فارس 15 میلیارد ریال جریمه شدند به گزارش نت واش فارس مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس اظهار داشت: در بازرسی های انجام شده از واحدهای صنفی سطح استان در فروردین امسال بیش از 15 میلیارد ریال جریمه برای افراد متخلف صادر گردیده است.


غلامرضا سالاری اظهار داشت: طی فروردین ماه، گشت های مشترک تعزیرات حکومتی استان با همکاری سازمان صمت، اتاق های اصناف، شبکه های بهداشت و سازمان جهاد کشاورزی بیش از ۶۷۰۰ مورد بازرسی را انجام داده اند.
به گزارش نت واش به نقل از تعزیرات فارس، سالاری از تشکیل ۵۸۰ فقره پرونده در این بازرسی ها آگاهی داد و اضافه کرد: عمده این بازرسی ها مربوط به اقلام اساسی همچون مرغ، گوشت، میوه و روغن در حوزه عرضه و تولید و همین طور نظارت بر اجرای پروتکلهای بهداشتی بوده که متخلفان این پرونده ها توسط شعب تعزیرات حکومتی استان بیش از ۱۵ میلیارد ریال جریمه نقدی شده و علاوه بر این احکامی همچون تعطیلی و نصب پارچه تخلف نیز صادر گردیده است.
سالاری با تاکید بر اینکه سازمان تعزیرات حکومتی بعنوان یک نهاد شبه قضایی، رسیدگی به پرونده های در حوزه صلاحیت را به عهده دارد اضافه کرد: حضور در گشت های بازرسی در کنار دیگر دستگاه های نظارتی در وضعیت فعلی اقتصادی و بمنظور پشتیبانی از مصرف کنندگان و خصوصاً اقشار کم درآمد انجام می شود و پس نهادهای متولی نظارت بر بازار و عرضه مایحتاج عمومی در قانون مشخص شده است.
مدیرکل تعزیرات فارس افزود: شهروندان می توانند شکایات و گزارشات خودرا به سامانه ۱۲۴ سازمان صمت اعلام نمایند تا موارد تخلفات توسط بازرسان این سازمان بررسی و در صورت وقوع تخلف، پرونده متخلفین در تعزیرات حکومتی استان رسیدگی و مجازات های قانونی اعمال شود.
منبع:

1400/02/06
13:51:09
5.0 / 5
1030
تگهای خبر: بازار , بهداشت , تولید , دستگاه
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است