پشتیبانی از ایده های شناختی در رویداد ملی ایده آزاد اسباب بازی

پشتیبانی از ایده های شناختی در رویداد ملی ایده آزاد اسباب بازی ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی از ایده های شناختی در چهارمین رویداد ملی ˮایده آزاد اسباب بازیˮ حمایت می کند.


به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، این دوره از رویداد با رویکرد اسباب بازی های شناختی هم راه است و بمنظور آشنایی با اصول و مفاهیم پایه اسباب بازی های محرک و تقویت کننده قوای شناختی، کارگاه ها و دوره های ویژه برگزار می گردد.
برگزارکنندگان چهارمین رویداد ملی "ایده آزاد اسباب بازی" امیدوارند طراحان و ایده پردازان عرصه اسباب بازی بتوانند در یک تعامل سازنده، بستر رشد و پویایی صنعت اسباب بازی را در کشور فراهم آورند.
انتظار می رود از میان ایده های دریافتی، حداقل ۴۰ ایده به مرحله بعدی راه یافته و کمیته داوری متشکل از چهار داور تخصصی در حوزه های تعلیم و تربیت، روانشناسی، طراحی، گرافیک و تصویرسازی ایده های برتر را انتخاب خواهند کرد.
با اهمیت ترین عامل موفقیت هر ایده در این رویداد نزدیکی آن به بازار هدف از نظر سرمایه گذاران و تولیدکنندگان و داشتن فاکتورهای فرهنگ ایرانی است.
به نقل از ستاد علوم شناختی، علاقه مندان به شرکت در این رویداد ملی می توانند تا اول اردیبهشت امسال با مراجعه به وبگاه http: //ideaazad.ir/ و مطالعه شرایط عمومی، نسبت به ثبت نام و بارگذاری ایده اولیه خود اقدام نمایند.
1400/01/28
15:27:15
5.0 / 5
767
تگهای خبر: بازار , تولید , ثبت نام , صنعت
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است