استاندار قم:

در صدد پشتیبانی و رفع موانع واحد های تولیدی در استان هستیم

در صدد پشتیبانی و رفع موانع واحد های تولیدی در استان هستیم نت واش: قم استاندار قم از کوشش های مجموعه استان در جهت حل مشکلات و موانع تولید واحدهای فنی و تولیدی استان خبرداد.


استاندار قم بامداد امروز در حاشیه بازدید از واحدهای تولیدی استان در گفت و گو با خبرنگاران با درباب برنامه های اقتصادی امسال باتوجه به شعار سال بیان کرد: باتوجه به نامگذاری امسال توسط رهبر معظم انقلاب، در صدد پشتیبانی و رفع موانع واحد های تولیدی در استان هستیم.
بهرام سرمست با اشاره به تشکیل جلسات منظم شورا تسهیل گری و رفع موانع تولید استانداری در ایام سه شنبه هر هفته، اظهار نمود: امروز از سه واحد صنعتی بمنظور افتتاح یکی از واحد ها و راه اندازی فاز توسعه آنها بازدید صورت گرفت.
استاندار قم با اشاره به بازدید های صورت گرفته از واحدهای تولیدی پولاسا، ماشین ابزار و فریدولین، عنوان کرد: این واحد های تولیدی از دانش فنی بسیار بالایی برخوردار می باشند و رویکرد مثبتی در امر صادرات و بومی سازی دارند.
سرمست با اعلان اینکه از سیاست های تولید داخل و بومی سازی واحدهای تولیدی حمایت های لازم صورت می گیرد، اشاره کرد: درخواست های واحدهای تولیدی برای ادامه فعالیت در قالب مصوبات در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید مطرح خواهد شد.
منبع:

1400/01/17
16:37:38
5.0 / 5
697
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است