در گفت وگو با نت واش اعلام شد

جزئیات توزیع سیب و پرتقال شب عید در تهران

جزئیات توزیع سیب و پرتقال شب عید در تهران به گزارش نت واش رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران اعلام نمود که توزیع پرتقال و سیب ایام پایانی سال و نوروز ۱۴۰۰ از ۲۵ اسفند در تهران شروع می شود.


یداله صادقی در گفتگو با ایسنا، درباره قیمت میوه ها هم اظهار داشت: هر کیلو پرتقال تامسون با نرخ ۱۱ هزار و ۸۰۰ تومان و سیب قرمز ۸۹۰۰ تومان در ۲۶۰ نقطه شامل میادین میوه و تره بار شهرداری، عرضه می شود.
وی ادامه داد: بر مبنای پیشبینی انجام شده ۴۰۰۰ تن پرتقال و سیب در سردخانه نگهداری و آماده توزیع است و کمبودی دراین خصوص وجود ندارد.
به قول این مقام مسئول با عنایت به تفاهمنامه صورت گرفته با اتحادیه باغداران دماوند، عرضه سیب توسط این اتحادیه در سطح شهر تهران هم درتنظیم بازار این کالا تأثیر قابل ملاحظه ای خواهد داشت.
به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، بر مبنای آخرین گزارش میدانی ایسنا از بازار میوه و صیفی در هفته گذشته، قیمت هر کیلو پرتقال تامسون ۱۲ هزار تا ۱۸ هزار تومان، پرتقال شهسوار ۱۳ هزار و ۵۰۰تومان، پرتقال جنوب ۳۸ هزارتومان، سیب زرد ۱۳ هزار و ۸۰۰ تا ۱۶هزار تومان و سیب قرمز ۱۴هزار و ۸۰۰ تومان بوده است.
به تازگی گرانی میوه در آستانه شب عید انتقاداتی به همراه داشته که وزارت صنعت، معدن و تجارت وعده داده با عرضه میوه دولتی این قیمت ها کاهش پیدا کند.
منبع:

1399/12/24
12:35:38
0.0 / 5
1301
تگهای خبر: بازار , دولت , شهردار , صنعت
این پست نت واش را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است