رئیس جهاددانشگاهی قم:

مردم باید اقتصاد را ارتقا دهند، دوران وابستگی به دولت تمام شده است

مردم باید اقتصاد را ارتقا دهند، دوران وابستگی به دولت تمام شده است قم رئیس جهاد دانشگاهی استان قم اظهار داشت: امروزه مردم باید اقتصاد کشور را بالا بکشند و دوران امید بستن به دولت تمام شده است.


دکتر محمد حیدری امروز در آیین افتتاح واحد تولیدی مشاغل خانگی در منطقه شهر قائم قم بیان نمود: دوران وابستگی ملت به دولت تمام شده است و مردم خودشان باید اقدام نموده و فعالیتهایی در جهت پیشرفت خود و کشور انجام دهند چونکه نیازهای جامعه افزایش یافته و منابع محدود دولت دیگر نمی تواند پاسخگو تمامی این نیازها باشد.
وی ادامه داد: در خیلی از کشورهای توسعه یافته هم هم اکنون به همین نتیجه رسیده اند در حالیکه دین اسلام بیشتر از هزار سال پیش در قرآن کریم به این نکته اشاره کرده که مردم باید خودشان سرنوشتشان را تعیین کنند تا به ثمر برسد چونکه اراده ای که خود مردم برای انجام کارشان دارد هیچکس دیگر نخواهد داشت.
دکتر حیدری ضمن تشکر از تمام دست اندرکاران این فعالیتهای اقتصادی اظهار نمود: درست است که در این امر نهادها و سازمان های خیلی از جمله اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی، جهاددانشگاهی، شهرداری، استانداری و دفتر تسهیلگری استان قم دخیل بودند اما زحمت اصلی را پیشران این طرح که از خود مردم است کشیده است.
رئیس جهاد دانشگاهی استان قم افزود: قطعا این گونه پای کار آمدن بسیار مفید تر از جلساتی است که برخی مسئولین برگزار کرده و خویش را باانگیزه برای انجام دادن کار مردم نشان می دهند اما کاری صورت نمی گیرد ازاین رو چشم و امید مردم نباید به مسئولین باشد و مردم خود باید دست به کار شده و اقتصاد خود و کشور را به درجات عالی برسانند.1399/12/22
13:26:13
0.0 / 5
884
تگهای خبر: تولید , دولت , شهردار
این پست نت واش را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است