تولید مواد اولیه داروسازی بر مبنای استانداردهای بین المللی

تولید مواد اولیه داروسازی بر مبنای استانداردهای بین المللی به گزارش نت واش یکی از شرکتهای دانش بنیان با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری درحال تولید مواد اولیه داروسازی بر مبنای استانداردهای بین المللی است.


به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، محمد عزیز محمدی، مدیرعامل یکی از شرکتهای دانش بنیان حوزه سلامت اظهار داشت: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در حوزه های مهم مانند دارو طرح های منتخب و اساسی را مورد حمایت ویژه قرار می دهد. ازاین رو طرح ما در حوزه خودکفایی مواد مورد نیاز در داروسازی مورد تصویب و حمایت این معاونت قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه در این طرح موفق شدیم تا مواد اولیه ضروری در شرکتهای داروسازی را تهیه نماییم، اظهار نمود: موفق شدیم تا مواد اولیه ای تولید نماییم که در ساخت داروهای مختلفی به کار می آید. این مواد غالباً فرمول های پیچیده ای دارند و شامل مشتقات مولکولی خود دارو هستند. این مواد در آستانه تجاری سازی قرار دارند و هم اکنون مجوزهای لازم دریافت شده است و در صورت نهایی شدن طرح، بزودی به شرکتهای ایرانی فعال در حوزه داروسازی عرضه می شوند.
بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی ریاست جمهوری، محمدی تصریح کرد: این مواد اولیه، با یک چهارم قیمت نمونه مشابه خارجی تولید خواهد شد و از نظر کیفیت هم برابر هستند. چونکه این تولیدات بر مبنای استاندارهای بین المللی ساخته شده اند.1399/12/17
13:28:03
0.0 / 5
914
تگهای خبر: تجاری , تولید , فناوری , كیفیت
این پست نت واش را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است