با وزش باد شدید؛

هوای اصفهان سالم شد

هوای اصفهان سالم شد به گزارش نت واش مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان اظهار داشت: با وزش باد شدید کیفیت هوای شهر اصفهان با قرار گرفتن بر روی شاخص 58 در وضعیت سالم ثبت شده است.بابک صادقیان در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین وضعیت کیفیت هوای شهر اصفهان گفت: شاخص کیفی هوای این شهر طی ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۸ بامداد امروز با قرار گرفتن بر روی شاخص ۵۸ در وضعیت سالم ثبت شده است.
وی با اعلان اینکه وزش باد در افزایش کیفیت هوای شهر اصفهان کمک قابل توجهی داشته است، اضافه کرد: روز گذشته میانگین شاخص کیفیت هوای این شهر با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۱۷ شرایط ناسالم هوا را نشان داد.
مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان با اعلان اینکه هم اکنون شاخص کیفی هوا در ایستگاه استانداری ۶۸، خرازی ۵۹ و رودکی ۶۲ در وضعیت سالم ثبت شده است، اظهار داشت: کیفیت هوا در ایستگاه پروین با قرار گرفتن بر روی شاخص ۳۸ در وضعیت پاک ثبت شده است.
وی افزود: کیفیت هوا در منطقه سگزی به سبب وزش باد همراه با گرد و غبار با قرار گرفتن بر روی شاخص ۱۰۹ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است.
صادقیان درباب کیفیت هوا در دیگر شهرهای استان اصفهان نیز اضافه کرد: کیفیت هوا در شاهین شهر با قرار گرفتن بر روی شاخص ۳۶ در وضعیت پاک ثبت شده است.


منبع:

1399/11/30
12:41:58
0.0 / 5
795
تگهای خبر: كیفیت , محیط زیست , هوا
این پست نت واش را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است