مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان:

هوای اصفهان برای عموم شهروندان ناسالم شد

هوای اصفهان برای عموم شهروندان ناسالم شد نت واش: مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان از بازگشت آلاینده ها به آسمان اصفهان و حاکمیت هوای ناسالم در این شهر اطلاع داد.بابک صادقیان در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به آخرین وضعیت کیفی هوای شهر اصفهان عنوان کرد: کیفیت هوای این شهر طی ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۹ بامداد امروز با قرار گرفتن بر روی شاخص ۱۶۰ در وضعیت ناسالم برای عموم شهروندان ثبت شده است.
وی اضافه کرد: این در شرایطی است که روز گذشته کیفیت هوای شهر اصفهان با قرار گرفتن بر روی شاخص ۷۷ وضعیت سالم را برای هوای این شهر نشان می داد.
مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان با اشاره به اینکه هم اکنون شاخص کیفی هوا در ایستگاه های استانداری ۱۷۵، پروین ۱۶۴ و خرازی ۱۶۷ در وضعیت قرمز است، اظهار داشت: کیفیت هوا در این مناطق برای عموم شهروندان ناسالم می باشد.
وی با اشاره به اینکه شاخص کیفی هوا در ایستگاه رودکی با قرار گرفتن بر روی شاخص ۱۳۴ در شرایط ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است، خاطرنشان کرد: کیفیت هوا در سگزی هم با قرار گرفتن بر روی شاخص ۷۴ در وضعیت سالم ثبت شده است.
هوای شاهین شهر پاک است
صادقیان در مورد شاخص کیفی هوا در دیگر شهرهای استان هم اضافه کرد: هم اکنون کیفیت هوا در شاهین شهر با قرار گرفتن بر روی عدد ۴۱ در وضعیت پاک ثبت شده است.
وی افزود: کیفیت هوا در مبارکه هم با قرار گرفتن بر روی عدد ۵۹ در وضعیت سالم ثبت شده است.


منبع:

1399/11/05
01:02:19
0.0 / 5
750
این پست نت واش را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است