مدیركل پشتیبانی امور دام خوزستان خبر داد

آمادگی خرید مرغ و گوشت منجمد از تولیدكنندگان

آمادگی خرید مرغ و گوشت منجمد از تولیدكنندگان به گزارش نت واش خوزستان مدیرکل پشتیبانی امور دام خوزستان از آمادگی خرید مرغ منجمد و گوشت قرمز منجمد گوساله را از تولیدکنندگان داخلی و ذخیره سازی به منظور تزریق به بازار در مواقع مورد نیاز اطلاع داد.حمید بدوی در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: با عنایت به مصوبات اخیر ستاد تنظیم بازار کشور، شرکت پشتیبانی امور دام مقرر است به جای واردات مرغ و گوشت منجمد، از منابع مازاد داخلی خرید انجام دهد و نسبت به ذخیره سازی آنها اقدام نماید.

وی اضافه کرد: بر این اساس از این پس شرکت پشتیبانی امور دام، مرغ منجمد و گوشت قرمز منجمد گوساله را از تولیدکنندگان داخلی می خرد و در صورت نیاز، روانه بازار می کند.

مدیرکل پشتیبانی امور دام خوزستان خاطرنشان کرد: شرکت پشتیانی امور دام خوزستان آمادگی دارد مرغ و گوشت مازاد تولیدی تعاونی ها، اتحادیه ها و تولیدکنندگان مرغ و گوشت را با قیمت مصوب خریداری و ذخیره کند.

بدوی اظهار داشت: بر مبنای قیمت مصوب، هر کیلوگرم مرغ کشتار روز خط ۲ کشتار، ۱۹ هزار و ۵۰۰ تومان و خط یک کشتار هر کیلوگرم ۱۸ هزار و ۷۰۰ تومان از تولیدکنندگان خریداری می شود. قیمت مصوب خرید گوشت قرمز منجمد از تولیدکنندگان هم ۸۲ هزار و ۵۰۰ تومان است و هزینه خرید، نقد پرداخت خواهد شد.

وی اضافه کرد: با عنایت به وضعیت قیمت مرغ و گوشت در بازار، فعلا برنامه ای برای توزیع این محصولات در بازار نداریم و تنها نسبت به ذخیره سازی آنها اقدام خواهد شد. به هر میزان که تولیدکنندگان، محصولات در اختیار پشتیبانی امور دام قرار دهند توانایی خرید داریم و مشکلی در مورد ظرفیت سردخانه و ذخیره سازی محصولات وجود ندارد.
1399/11/01
18:41:37
0.0 / 5
1312
این پست نت واش را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است