باكیفیت ترین سواری های داخلی كدامند؟

باكیفیت ترین سواری های داخلی كدامند؟ بر مبنای آخرین ارزیابی صورت گرفته از وضعیت کیفی خودرو های سواری تولیدی آذر سالجاری، دو محصول پژو ۲۰۰۸ ایران خودرو/ایکاپ و نیومزدا ۳ شرکت بهمن موتور توانسته اند پنج ستاره کیفی را کسب کرده و باکیفیت ترین خودرو های داخلی باشند. طبق این ارزیابی چهار خودرو چهار ستاره، ۱۸ مدل خودرو سه ستاره و تنها دو خودرو دو ستاره ای شده اند و خودروی تک ستاره کیفی هم تولید نمی گردد.


به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، گزارش ارزیابی کیفی خودرو های سواری تولیدی آذر ماه عرضه شده از جانب شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI)، نشان داده است که در سطح قیمتی نخست سواری ها، نیومزدا ۳ شرکت بهمن موتور موفق به کسب پنج ستاره کیفی به صورت کامل شده است.
بعد از آن در همین سطح قیمتی، تیگو ۷ مدیران خودرو سه ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده است.
در سطح قیمتی ۲ هم پژو ۲۰۰۸ شرکت ایران خودرو/ایکاپ هم از بالاترین سطح کیفیت در این ارزیابی ها برخوردار بوده و توانسته هر پنج ستاره کیفی را از آن خود کند.
در سطح قیمتی ۲ خودرو های سواری هایما S۷ اتوماتیک و SWM G۰۱F در رده خودرو های چهار ستاره کیفی قرار گرفته، خودرو های جک S۵، جک S۳ و SWM G۰۱ سه ستاره ای شده و MVM X۳۳ S هم دو ستاره از پنج ستاره کیفی را دریافت کرده است.
در گروه قیمتی ۴ در بین خودرو های سواری ساخته شده در آذرماه سال جاری، پژو ۲۰۷ و دناپلاس موفق به کسب چهار ستاره کیفی شده اند.
همینطور محصولات پژو ۲۰۶ و مدل صندوقدار آن، دنا، رانا، سورن (ایران خودرو تبریز)، پژو پارس اتوماتیک (تولید ایران خودرو کرمانشاه)، پژو پارس (ایران خودرو کرمانشاه، فارس، تهران، خراسان، مازندران و صنایع خودروسازی فردا) و سمند تبریز توانسته اند سه ستاره از پنج ستاره کیفی را در سطح قیمتی چهارم به خود اختصاص دهند.
در این گروه قیمتی، پژو ۴۰۵ خراسان هم در رده دو ستاره کیفی قرار گرفته است.
خودرو های سواری در سطح قیمتی ۵ هم شامل محصولات کوییک (سایپا) و کوییک R (پارس خودرو)، تیبا ۲ و تیبا ۲ پلاس (سایپا)، تیبا و ساینا کاشان (سایپا-سیتروئن) و همینطور ساینا (پارس خودرو) همگی در رده خودرو های با سطح کیفیت سه ستاره کیفی قرار گرفته اند.
ارزیابی کیفی خودرو های سواری تولید آذر ماه نشان داده است که خوشبختانه، چندین ماه است که دیگر خودروی تک ستاره کیفی تولید نمی گردد.
در مدل ارزیابی کیفی خودرو های داخلی، این محصولات بسته به کیفیت خود یک تا پنج ستاره دریافت می کنند. یک ستاره پایین ترین و پنج ستاره بالاترین سطح کیفی را نشان داده است.
منبع:

1399/11/01
12:19:29
0.0 / 5
1200
این پست نت واش را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است