دعوت پژو از ایران خودرو برای مشاركت در پروژه الجزایر

دعوت پژو از ایران خودرو برای مشاركت در پروژه الجزایر نت واش: قائم مقام مدیرعامل پژو اظهار داشت: تامین كنندگان منتخب ایكاپ (شركت مشترك ایران خودرو و پژو)، در حلقه تامین كنندگان پژو قرار گرفته اند و می توانند در پروژه تولید ۷۰ هزار دستگاه خودرو در شهر اوران كشور الجزایر با ما همكاری كنند.


به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، یانیك بزارد در نشست سازندگان مدیران پژو و ایكاپ و نمایندگان تامین كنندگان برگزیده پروژه ایكاپ، اظهار نمود: ایران كشوری رقابتی از نظر انرژی و نیروی انسانی است و از این رو تمامی استانداردهای كیفی خویش را در این كشور اعمال خواهیم كرد.

بزارد با تاكید بر این كه سابقه همكاری این شركت با گروه صنعتی ایران خودرو طولانی بوده است، تصریح كرد: ما به تمامی آنچه وعده داده ایم، تابحال عمل كرده و این راه را ادامه خواهیم داد.

وی تولید در ایران و صادرات قطعات به الجزایر را یكی از گزینه های پیش روی سازندگان ایرانی عنوان نمود و اظهار داشت: گزینه دوم تولید خط تولید در این كشور است كه در هر دو صورت بعنوان عضوی از پژو وارد این پروژه خواهند شد.

قائم مقام مدیرعامل پژو در حوزه خرید، آشنایی با شركت های جدید و تامین قطعات مورد نیاز بازارهای اروپایی را همچون فواید حضور سازندگان در پروژه الجزایر برشمرد.

طبق اعلام ایران خودرو، مدیرعامل ایكاپ در این نشست با اشاره به این كه این همكاری مشترك تمامی زنجیره ارزش را پوشش می دهد و برای اولین بار در كشور اتفاق افتاده است، اظهار نمود: راهبرد ایكاپ عرضه بهترین كیفیت، قیمت و تحویل بموقع به مشتری است و در كنار آن، توسعه صنعت خودرو ایران برای ما اهمیتی بسیار دارد.

معتمد با اشاره به تولید اولین دستگاه پژو ۳۰۱ افزود: میزان داخلی سازی خودرو تولید شده بیش از ۴۵ درصد است این در شرایطی است كه تصور ما از توان خودمان ابتدا كمتر از این میزان در این مدت كوتاه بود اما با عنایت به توان مهندسی بالا برنامه ریزی افزایش ساخت داخل این خودرو به ۸۵ درصد در حال انجام می باشد.

وی در ادامه داخلی سازی را نیازمند رابطه قوی میان سازندگان داخلی و خارجی دانست و از برنامه ایكاپ برای ساخت كارخانه های جدید برای ارتقاء ظرفیت در آینده اطلاع داد.

آرنو پرارد، معاون فرانسوی خرید شركت ایكاپ هم در این نشست اظهار داشت: تامین كنندگان منتخبی كه در این نشست حضور دارند، از این پس بازیگران كلیدی ما برای موفقیت هستند و نباید فراموش كنند كه از این نقطه به بعد وارد فاز مهمی از پروژه شده ایم.

پرارد همخوانی با استانداردهای پژو، حفظ كیفیت، دقت بالا، شفافیت، قدرت پیش بینی، عكس العمل به موقع برای حل مشكلات و كنترل قیمت را بعنوان معیارهای هفتگانه ایكاپ برشمرد و اضافه كرد: مجموعه این موارد در نهایت رقابت پذیری و افزایش توان صادراتی محصولات را برای ما به دنبال دارد و از این رو، اهمیت بسیاری برای آنها قائل هستیم بگونه ای كه هر گونه كوتاهی می تواند باعث توقف پروژه شود.

استفاده از تامین كنندگان ایرانی برای زنجیره جهانی پژو در جلسات سطوح بالا مورد تاكید و توافق مدیران ارشد ایران خودرو و PSA (گروه پژو سیتروئن) قرار گرفته بود.
1396/11/10
17:30:46
5.0 / 5
4859
تگهای خبر: خودرو , دستگاه , صادرات
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است