سرمایه گذاری ۲۷۰ میلیاردی در رویداد دوشنبه های استارتاپی

سرمایه گذاری ۲۷۰ میلیاردی در رویداد دوشنبه های استارتاپی نت واش: مدیر توسعه اکوسیستم صندوق نوآوری و شکوفایی از جذب ۲۷۰ میلیارد تومانی در طرح های عرضه شده در ۱۴ دوره رویداد دوشنبه های استارتاپی اطلاع داد.


به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، دکتر مصطفی بغدادی امروز در پانزدهمین رویداد جذب سرمایه گذاری دوشنبه های استارتاپی در حوزه معدن ضمن اشاره به خدمات و تسهیلات صندوق نوآوری و شکوفایی، اضافه کرد: در این صندوق نسبت به عرضه صدور انواع ضمانت نامه ها مانند شرکت در مناقصه ها و مزایده ها، ضمانت حسن انجام کار و پیش پرداخت عرضه در حوزه سرمایه گذاری به شرکتهای دانش بنیان اقدام شده است.
وی افزود: علاوه بر آن انواع طرح های سرمایه گذاری توسط صندوق های پژوهش و فناوری بعنوان عاملین صندوق نوآوری و شکوفایی به منظور تأمین سرمایه در اکوسیستم نوآوری عرضه شده است.
بغدادی با تکیه بر اینکه خدمات توانمندسازی بلاعوض صندوق نوآوری و شکوفایی به شرکتهای دانش بنیان عرضه شده است، خاطرنشان کرد: ما سعی کردیم که منابع و خدمات این صندوق محدود به شرکتهای دانش بنیان نباشد و با برگزاری رویدادهای فناورانه مانند دوشنبه های استارتاپی درصدد هستیم تا شرکت هایی که شرایط مندرج در قانون پشتیبانی از شرکتهای دانش بنیان را ندارند، بتوانند از خدمات اکوسیستم نوآوری کشور بهره مند شوند.
مدیر توسعه اکوسیستم صندوق نوآوری و شکوفایی، صندوق های پژوهش و فناوری بعنوان عاملین کلیدی صندوق نوآوری تسهیلاتی را در اختیار استارتاپ ها و شتابدهنده ها قرار می دهد.
وی ضمن اشاره به طرح هم سرمایه گذاری صندوق نوآوری با تکیه بر اینکه رویداد امروز در این راستا برگزار می شود، تصریح کرد: ما با برگزاری چنین رویدادهایی سعی کردیم که منابع صندوق محدود به شرکتهای دانش بنیان نشود، ضمن آنکه تسهیلات لیزینگ برای خریداران غیر دانش بنیان در این صندوق تعریف شده تا آنها بتوانند محصولات دانش بنیان را خریداری کنند.
بغدادی ضمن اشاره به جایگاه رویدادهای دوشنبه های استارتاپی بعد از برگزاری پانزده دوره، اظهار نمود: در ۱۴ رویداد برگزار شده ۹۰ تیم طرح های فناورانه خویش را عرضه کردند که از این تعداد ۸ تیم موفق به جذب سرمایه گذار شدند.
به قول وی در این رویدادها ۲۷۰ میلیارد تومان برای طرح ها جذب سرمایه گذاری شده است.
مدیر توسعه اکوسیستم صندوق نوآوری و شکوفایی عملکرد این صندوق در برگزاری این رویداد را ۱۰ درصد عنوان نمود و خاطرنشان کرد: حمایت های این صندوق از مرحله تولید اولیه تا تجاری سازی را پوشش می دهد.
منبع:

1399/10/22
13:47:23
0.0 / 5
1075
این پست نت واش را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است