با حضور وزیر صمت صورت گرفت

آغاز عملیات اجرائی تصفیه خانه مركزی آب و كارخانه تولید مواد شیمیایی در رفسنجان

آغاز عملیات اجرائی تصفیه خانه مركزی آب و كارخانه تولید مواد شیمیایی در رفسنجان کرمان امروز 19 دی ماه با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت عملیات اجرائی راه اندازی تصفیه خانه مرکزی آب رفسنجان با اعتبار 120 میلیارد تومان توسط شرکت مس سرچشمه شروع شد.


به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، عملیات راه اندازی تصفیه خانه مرکزی آب شرب رفسنجان با حضور علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت و علی زینی وند استاندار کرمان شروع شد.
با توجه به این که آب شهرستان رفسنجان دارای فلزات سنگین است، این تصفیه خانه توانایی حذف فلزات سنگین را دارد و این تصفیه خانه ۹۳۰ لیتر در ثانیه آب را تصفیه می کند.
این پروژه با اعتباری بیش از ۱۲۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات شرکت مس سرچشمه اجرا و تا سال ۱۴۰۱ به بهره برداری می رسد.
به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، همین طور با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، استاندار کرمان و نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس عملیات اجرائی راه اندازی کارخانه تولید مواد شیمیایی در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان شروع شد.
این کارخانه ۹ ماده شیمیایی مورد نیاز مجتمع مس سرچشمه را تولید خواهدنمود که علاوه بر جلوگیری ز خروج ارز از کشور، وابستگی به کشورهای دیگر را نیز قطع می کند.
کارخانه تولید ۹ ماده شیمیایی در رفسنجان با اعتبار ۲۷ میلیون یورو و 2994 میلیارد ریال بوسیله اعتبارات مجتمع مس سرچشمه در منطقه ویژه اقتصادی راه اندازی خواهد شد.1399/10/19
22:57:44
0.0 / 5
1372
تگهای خبر: آب , تولید , راه اندازی , صنعت
این پست نت واش را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است