مدیركل معاونت پیشگیری از جرم قوه قضاییه:

با فساد نمی توان سلیقه ای برخورد كرد

با فساد نمی توان سلیقه ای برخورد كرد نت واش: مدیرکل معاونت اجتماعی و پیش گیری از جرم قوه قضاییه می گوید، مبارزه با فساد امری پیچیده است که نیاز به همکاری دستگاه های مختلف با یکدیگر دارد و نمی توان با نگاه سلیقه ای و غیر منصفانه با آن برخورد کرد.به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، فرزاد جلیلیان در همایش مبارزه با فساد در اتاق بازرگانی تهران، بیان کرد: رویکرد اصلی قوه قضاییه در مبارزه با فساد، مربوط به پیش گیری از فساد است. برای اینکه این طرح را چه در شیوه های علمی و چه در تحقیقات انجام شده مورد تاکید قرار داده اند که در صورت پیش گیری از فساد خیلی از هزینه های کشور دراین زمینه کاهش خواهد یافت.

وی اظهار داشت: قوه قضاییه بمنظور پیش گیری از فساد، زیرساخت هایی را طراحی نموده و آماده همکاری با سایر دستگاهها دراین زمینه بسیار مهمست.

جلیلیان با تاکید بر جدیت این قوه در برخورد با فساد، بیان کرد: در ماه های گذشته قوه قضاییه به سراغ پرونده هایی رفته که برخی افراد از آنها بعنوان خط قرمز یاد می کردند یا در حوزه هایی مانند خصوصی سازی، قوه به برخی واگذاری ها ورود کرد و با ابطال آنها نشان داد که از سویی در مبارزه با فساد جدیت بسیار زیادی دارد و از طرف دیگر امنیت فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران را تامین خواهدنمود.

وی با اعلان اینکه برای مبارزه با فساد باید توان تمام بخش ها در کنار هم بسیج شود، اظهار داشت: در کنار ارگان های دولتی و حاکمیتی، حتی بخش خصوصی نیز باید در میدان مبارزه با فساد فعال شود و با حضور نمایندگان قدرتمند این بخش، در پروسه مبارزه با فساد از تمام داشته ها استفاده گردد.

مدیرکل معاونت اجتماعی و پیش گیری از جرم قوه قضاییه اشاره کرد: قوه قضاییه در سالهای اخیر با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و تاکید ریاست قوه، در حوزه اقتصاد از سویی با مبارزه با فساد و از طرف دیگر با پشتیبانی از بخش های اقتصادی، تلاش نموده شرایط را برای بهبود اوضاع اقتصادی کشور فراهم آورد و در این راه تمام توان خودرا به کار خواهد بست.

منبع:

1399/09/19
16:47:50
5.0 / 5
1238
تگهای خبر: بازرگانی , دستگاه , دولت
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است