افزایش ۳۰ درصدی پشتیبانی از شركتهای خلاق برای فروش محصولات

افزایش ۳۰ درصدی پشتیبانی از شركتهای خلاق برای فروش محصولات به گزارش نت واش تعداد خدمات عرضه شده به شركتهای خلاق برای افزایش فروش محصولات ۳۰ درصد افزایش پیدا كرد.


به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، با رایزنی های انجام گرفته با نهادها و دستگاههای مختلف اجرایی و عمومی، در آبان ماه ۱۳۹۹ تعداد خدمات عرضه شده برای توسعه فروش و بازار محصولات خلاق ۳۰ درصد افزایش یافته است.
پشتیبانی از تدوین گزارش تحقیقات بازار داخلی، ارزیابی آمادگی صادرات، مشاوره صادرات و واردات (رایگان)، معرفی و ترویج شرکتهای خلاق در رسانه هایی مانند صداوسیما و مشاوره توسعه فنی محصولات، همچون دیگر خدمات عرضه شده به شرکتهای خلاق است.
همینطور تا کنون شرکتهای خلاق از خدماتی مانند جذب ایرانی ها خارج از کشور و حضور مستقل در نمایشگاه های خارجی ویژه شرکتهای خلاق صادراتی، استفاده کافی به عمل نیاورده اند و بر این اساس، ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان و توسعه صنایع نرم و خلاق، در نظر دارد تا با همکاری دیگر دستگاههای اجرایی و نهادهای مسئول، زمینه حضور بیشتر شرکتهای خلاق را در نمایشگاه های خارج از کشور فراهم آورد.
بر مبنای اعلام مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی ریاست جمهوری، اعزام و پذیرش هیات های تجاری، تهیه گزارش تحقیقات بازار خارجی ویژه شرکتهای خلاق صادراتی، ابزارهای تبلیغاتی و اطلاع رسانی برای صادرات مانند سایت به زبان خارجی و بروشور، خدمات تولید و نشر محتوا و مشاوره مجانی ویژه شرکتهای خلاق صادراتی، تنها بخشی از خدمات عرضه شده در زمینه «توسعه بازار محصولات شرکتهای خلاق» هستند.1399/09/11
13:34:19
5.0 / 5
1220
تگهای خبر: آب , ابزار , بازار , تجاری
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است