برای دومین روز متوالی؛

هوای اصفهان سالم می باشد

هوای اصفهان سالم می باشد به گزارش نت واش مدیرامور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان اظهار داشت: كیفیت هوای اصفهان با قرار گرفتن بر روی شاخص كیفی ۹۹ در وضعیت سالم قرار دارد.بابک صادقیان در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به وضعیت کیفی هوای شهر اصفهان طی ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۹ بامداد امروز عنوان کرد: هم اکنون میانگین شاخص کیفی هوای اصفهان با قرار گرفتن بر روی عدد ۷۸ در وضعیت سالم قرار دارد.
وی اضافه کرد: شاخص کلی کیفیت هوای اصفهان هم امروز پنجشنبه ۲۹ آبان ماه با قرار گرفتن بر روی عدد ۷۸ در وضعیت سالم برای عموم قرار گرفته است.
مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان اضافه کرد: میانگین شاخص کیفی هوای اصفهان در روز گذشته هم بر روی عدد ۹۵ و در وضعیت سالم قرار داشت.
وی با اشاره به اینکه هم اکنون شاخص کیفی هوا در ایستگاه سگزی با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۳۶ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد، اظهار داشت: شاخص کیفی هوا در ایستگاه های احمد آباد با عدد ۹۹، استانداری با عدد ۸۴، پروین با عدد ۸۶، خرازی با عدد ۵۵، دانشگاه با عدد ۶۲ و رودکی با عدد ۸۱ در وضعیت سالم قرار دارد.
صادقیان اضافه کرد: همینطور شاخص کیفی هوا در ایستگاه های خمینی شهر با شاخص ۸۹، مبارکه با شاخص ۷۳ و نجف آباد با شاخص ۶۳ هم در وضعیت سالم قرار دارد.
وی افزود: در آبان ماه تابحال ۹ روز هوای سالم را در شهر اصفهان تجربه کرده ایم.


منبع:

1399/08/30
16:52:56
5.0 / 5
1512
تگهای خبر: آب , كیفیت , محیط زیست , هوا
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است