اصلاح اساسنامه شركت شهرك های كشاورزی در هیات دولت

اصلاح اساسنامه شركت شهرك های كشاورزی در هیات دولت وزارت جهاد كشاورزی پیش نویس اصلاح بعضی از مواد اساسنامه شركت شهرك های كشاورزی را به هیات دولت عرضه كرده است.


به گزارش نت واش به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیات دولت، بر مبنای ماده (۱۹۴) قانون برنامه پنجم توسعه، دولت مکلف است به منظور بهبود وضعیت روستاها در زمینه سیاست گذاری، برنامه ریزی، راهبری، نظارت و هماهنگی بین دستگاههای اجرایی، ارتقاء سطح درآمد و کیفیت زندگی روستاییان و کشاورزان و کاهش نابرابری های موجود بین جامعه روستایی، عشایری و جامعه شهری، حمایت لازم را از اقدامات مورد احتیاج به عمل آورد.
اقدام قانونی در جهت ایجاد شرکت شهرک های کشاورزی با اصلاح اساسنامه یکی از شرکتهای مادر تخصصی موجود در چهارچوب سیاست های کلی اصل (۴۴) قانون اساسی به منظور هدایت، راهبری و راه اندازی و توسعه زیرساخت های مجتمع های کشاورزی، دامی و شیلاتی همچون این اقدامات است.
بر همین اساس، وزارت جهاد کشاورزی به استناد قانون استفساریه اصلاح اساسنامه سازمان ها، شرکت ها و موسسات دولتی، پیش نویس اصلاح بعضی از مواد اساسنامه شرکت شهرک های کشاورزی را که در تاریخ ۷ اسفند ۱۳۹۲ به تصویب مجمع عمومی فوق العاده شرکت مذکور رسیده است، به هیات دولت عرضه کرده است.
این پیش نویس مراحل بررسی خویش را در کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک هیات دولت طی می کند.
منبع:

1399/08/29
12:19:51
5.0 / 5
1392
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است