معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت اعلام كرد

حل مشكلات روغن جامد تا آخر هفته بعد

حل مشكلات روغن جامد تا آخر هفته بعد معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت ضمن اعلام تداوم تامین مایحتاج عمومی مردم بدون هیچ نوع مشكل اظهار داشت: تا اختتام هفته بعد مشكلات روغن جامد نیز حل خواهد شد.


به گزارش نت واش به نقل از ایسنا عباس قبادی، در بازدید میدانی از یکی از میادین میوه و تره بار شهر تهران پای صحبت فروشندگان و مردم قرار گرفت.
وی در این بازدید به مردم امیدواری داد که با عنایت به مکفی بودن ذخایر کالاهای استراتژیک کشور تأمین مایحتاج عمومی آنها بدون هیچ گونه مشکلی تداوم دارد و هیچ گونه نگرانی نباید داشته باشند.
در این بازدید برخی از مردم و فروشندگان از زحمات مجموعه وزارت صمت در تأمین کالاهای اساسی به خصوص در این شرایط حساس کنونی و تحریم های ظالمانه دشمنان تقدیر و تشکر کردند.
حل مشکلات روغن جامد تا آخر هفته بعد
معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت در مورد روغن هم بیان نمود: روغن خوراکی مایع سفره مردم به وفور در همه جا یافت می شود و مشکلات روغن جامد هم تا آخر هفته بعد حل می شود.
قبادی با بیان اینکه روغن خام به اندازه مکفی به کارخانجات داده شده است، اظهار داشت: موجودی روغن خام کشور خوب است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه تخم مرغ، مرغ و گوشت در میادین میوه و تره بار به قیمت مصوب عرضه می شود، افزود: اگر در نقطه ای از شهر گران فروشی مشاهده شود اساسا برخورد خواهد شد.
ممنوعیت صادرات گوجه فرنگی برای تنظیم بازار داخل در دست بررسی است
معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت در مورد گوجه فرنگی هم اظهار داشت: تولید برخی محصولات کشاورزی در مقاطعی از سال به علل مسایل فصلی و آب و هوایی کم می شود، اما خوشبختانه گوجه فرنگی مناطق جنوبی کشور حالا رسیده است و حجم عظیمی از این محصول بزودی به بازار عرضه می شود.
بنا بر اعلام شاتا، قبادی با اشاره به اینکه حالا هم گوجه در همه فروشگاه ها وجود دارد، بیان نمود: تغییرات قیمتی این محصول به علت سودجویی برخی افراد و دلالان بوده است که دستگاههای نظارتی با بررسی های انجام شده برخوردهای قانونی لازم را اعمال خواهند کرد.
وی ضمن اشاره به اینکه به علت افزایش قیمت ارز، صادرات گوجه فرنگی فوق العاده رشد داشته است، خاطرنشان کرد: وزارت جهاد کشاورزی با عنایت به نیاز داخل به این محصول مبحث تجدید نظر و ممنوعیت در صادرات گوجه فرنگی را برای تنظیم بازار داخل در دستور بررسی دارد.1399/08/22
12:54:31
5.0 / 5
1489
تگهای خبر: آب , بازار , بازرگانی , تولید
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است