بر اساس ارزیابی گزارش كیفی خودروها در شهریور ماه مشخص شد

خودرو های سنگین، خریدار آبروی كیفیت خودرو های داخلی

خودرو های سنگین، خریدار آبروی كیفیت خودرو های داخلی به گزارش نت واش آخرین ارزیابی صورت گرفته از جانب شركت بازرسی كیفیت و استاندارد ایران(ISQI) در ارتباط با خودرو های سنگین تولیدی داخل در شهریور ماه نشان داده است كه كیفیت خودرو های سنگین نسبت به خودرو های سبك در سطح بهتری قرار داشته و در رده های كیفی سه تا پنج ستاره قرار گرفته اند.


به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، طبق گزارش ارزشیابی کیفی خودرو ها در شهریور ماه که توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) انتشار یافته است، در گروه خودرو های سنگین تولیدی در بخش مسافربری در گروه خودرو های مینی بوس و میدل باس، مینی بوس شیلر و ایسوزو سحر که هر دو متعلق به شرکت بهمن دیزل است، توانسته اند در این ارزیابی چهار ستاره از پنج ستاره کیفی را به خود اختصاص دهند.
در بخش اتوبوس های بین شهری هم اتوبوس اسکانیا ۴۲۱۲ مارال از تولیدات شرکت عقاب افشان هم موفق به کسب چهار ستاره کیفی شده است.
همینطور در گروه خودرو های باری در بخش کامیونت ها، کامیونت ایسوزو NMR۸۵ پنج ستاره کیفی، کامیونت ایسوزو NPR۷۵K چهار ستاره و بعد از آنها، کامیونت شیلر و کامیونت الوند هم هریک سه ستاره کیفی از پنج ستاره را کسب کرده اند.
لازم به ذکر است که در ارزیابی کیفی مردادماه، کامیونت ایسوزو NMR۸۵ در رده چهار ستاره کیفی بوده است اما در ارزیابی شهریور ماه، کیفیت آن ارتقا یافته و پنج ستاره شده است.
در بخش کامیون ها هم به ترتیب کامیون ایسوزو NPR۷۵M بهمن دیزل چهار ستاره کیفی و کامیون بنز WH ایران خودرو دیزل سه ستاره کیفی به دست آورده اند.
در دسته کشنده ها هم خودروی کشنده فوتون Auman H۴ شرکت ایران خودرو دیزل و کشنده FAW J۶ سیباموتور هریک چهار ستاره کیفی را به خود اختصاص داده اند. در ارزیابی مردادماه، کشنده FAW J۶ سیباموتور هم سه ستاره بوده است که در شهریور ماه به لحاظ کیفی ارتقا یافته است.
در مدل ارزیابی کیفی خودرو های داخلی این محصولات بسته به کیفیت خود یک تا پنج ستاره دریافت می کنند. یک ستاره پایین ترین و پنج ستاره بالاترین سطح کیفی را نشان داده است.1399/08/06
22:38:11
5.0 / 5
1746
تگهای خبر: آب , اتوبوس , تولید , خودرو
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است