در تذكری به وزیر جهاد كشاورزی

كریمی: دامداران و كشاورزان تحت فشار هستند

كریمی: دامداران و كشاورزان تحت فشار هستند نت واش: نماینده اراك اصرار كرد كه دامداران به سبب مشكلات جدی در حوزه تولید و افزایش قیمت نهاده ها تحت فشار هستند و با این روند دام های شیری و گوشتی بسیاری به كشتارگاه ها وارد می شود.


به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، علی اکبر کریمی در جلسه علنی امروز چهارشنبه در تذکری به وزیر کشاورزی اظهار داشت: باتوجه به افزایش شدید قیمت کود و سم و بذر گندم در فصل کشت گندم انتظار می رود کارت اعتباری به کشاورزان داده شده و هزینه ها پرداخت گردد تا آنها در زمان خرید گندم تسویه شده باشند. امروز کشاورزی با گرانی و تورم، فشار زیادی را تحمل می کند.
وی ادامه داد: دامداران به خاطر مشکلات جدی در حوزه تولید و افزایش قیمت نهاده ها تحت فشار هستند و با این روند دام های شیری و گوشتی بسیاری به کشتارگاه ها وارد می شود که جای تامل دارد.
نماینده اراک در تذکری دیگر به وزیر راه خواهان تکمیل جاده ها در حوزه انتخابیه اش شد و از وزیر نیرو خواست که طرح فاضلاب و تامین آب آشامیدنی روستاها را در دستور کار قرار دهد.
کریمی در آخر در تذکری به هیات رئیسه اظهار داشت: انتظار می رود هر چه سریعتر رئیس جمهور به مجلس آید تا حداقل پاسخ مطالبات مردم و نمایندگان را بدهد.
منبع:

1399/07/30
22:41:47
5.0 / 5
1691
تگهای خبر: آب , تولید , كشاورزی
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است