بازار سكه و طلا كمی آرام گرفت بعلاوه آخرین قیمت ها

بازار سكه و طلا كمی آرام گرفت بعلاوه آخرین قیمت ها بگفته رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران، همزمان با آرامش در بازارهای جهانی طلا و ثبات نسبی در بازار ارز، در هفته ای كه گذشت قیمت طلا و سكه با حداقل نوسان همراه شده است؛ به شكلی كه نسبت به هفته های پیش حباب سكه تاحدودی كاهش و به حدود یك میلیون و 500 هزار تومان رسیده است.


ابراهیم محمدولی در گفت و گو با ایسنا، در ارتباط با وضعیت یک هفته اخیر بازار سکه و طلا داخلی، اظهار نمود: در طول هفته اخیر، به دنبال آرام شدن بازارهای جهانی طلا و همین طور ایجاد ثبات نسبی در بازار ارز، قیمت طلا و سکه نیز با حداقل نوسان نسبت به هفته های گذشته روبه رو شد. قیمت اونس جهانی طلا طی روزهای کاری هفته گذشته تا روز چهارشنبه ۱۵ دلار کم شد اما امروز (جمعه) با رشد یک درصدی، مجدد به بالای ۱۹۰۰ دلار افزایش یافته است.
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران با اعلان اینکه در طول این هفته، هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۱۵ هزار تومان کاهش یافته است، اظهار داشت: سکه نیز با حداقل نوسان در طول هفته در محدود ۱۰۰ هزار تومان در نوسان بوده و آخرین روز معاملاتی هفته (چهارشنبه) نسبت به ابتدای هفته تنها ۱۰ هزار تومان رشد داشته است. با توجه به این که در هفته های قبل تر حباب سکه تا یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان نیز پیش رفت؛ هم اکنون حباب سکه برای هر قطعه سکه یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.
وی ادامه داد: همین طور در این هفته نیم سکه ۱۰۰ هزار تومان و ربع سکه ۵۰ هزار تومان کاهش و سگه گرمی نیز ۱۰۰ هزار تومان افزایش قیمت داشته اند.
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران در ارتباط با آخرین قیمت های معاملاتی بازار سکه اظهار داشت: بر طبق آخرین نرخ ارز در کشور و قیمت اونس جهانی، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار طرح جدید ۱۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و سکه تمام طرح قدیم ۱۳ میلیون و ۹۰۰ تومان قیمت دارند.
محمدولی افزود: در آخر هفته هر قطعه نیم سکه هفت میلیون و ۹۰۰ هزار تومان، ربع سکه پنج میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و سکه های یک گرمی نیز دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تعیین قیمت شدند.
این مقام صنفی در ارتباط با آخرین قیمت طلا نیز اعلام نمود: همانطور که اشاره شد، هر گرم طلای ۱۸ عیار با کاهش ۱۵ هزار تومانی نسبت به ابتدای هفته به یک میلیون و ۳۵۶ هزار تومان رسیده است. همین طور هر مثقال طلا نیز پنج میلیون و ۸۷۵ هزار تومان قیمت دارد. آخرین نرخ ثبت شده برای اونس جهانی نیز ۱۹۱۵ دلار و ۷۵ سنت است.1399/07/18
21:55:14
5.0 / 5
1824
تگهای خبر: بازار
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است