در گفت وگو با نت واش اعلام شد

بومی سازی یكی از قطعات اصلی سیستم های هیدرولیكی با همكاری دانش بنیان ها

بومی سازی یكی از قطعات اصلی سیستم های هیدرولیكی با همكاری دانش بنیان ها با امضای تفاهم نامه ای مقرر است یكی از شركت های دانش بنیان یكی از اجزای اصلی سیستم های هیدرولیكی دقیق با نام سرو ولو را كه تابحال از خارج وارد می‎شد، در كشور تولید كنند.


هومان احمدی، مدیر خرید این شرکت فناور در گفتگو با ایسنا، با بیان اینکه این شرکت تنها تولیدکننده ورق عریض در خاورمیانه است، اظهار داشت: ورق های تولید شده در این شرکت با عرض ۴.۵ متر و ضخامت ۵ تا ۱۵۰ میلی متر به بازار عرضه می شود.
وی افزود: این ورق ها برای ساخت لوله های انتقال، مخازن و ساخت کشتی‎ ها که از حساسیت بالایی برخوردار می باشند، به کار برده می شود.
احمدی با اشاره به امضای تفاهم نامه ای برای تأمین سرو ولوهای کارخانه این شرکت، تصریح کرد: سرو ولوها تلفیقی از دانش الکترونیک و مکانیک و از حساس ترین و پیچیده ترین قطعات کارخانه محسوب می شوند و برای کنترل جریان، فشار و تنظیم حرکت جک های مختلف به کاربرده می شوند.
وی افزود: با امضای این تفاهم نامه و تولید این قطعه از جانب یکی از شرکت های دانش بنیان، وابستگی ما به خارج برای وارد کردن این قطعه قطع می شود.
به گزارش نت واش به نقل از ایسنا، سرو ولو یکی از اجزای اصلی سیستم های هیدرولیکی دقیق است. این شیرها توانایی فرمان پذیری بسیار سریع و دقیقی از کنترلرهای الکترونیکی را دارا هستند.
منبع:

1399/07/18
10:53:41
5.0 / 5
2025
تگهای خبر: بازار , تولید , قطعات
این پست نت واش را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب نت واش
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
نت واش : کارواش اینترنتی

نت واش

کارواش در محل

کارواش netwash.ir - تمام حقوق سایت نت واش محفوظ است